Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

tajemný duch

Rodina si v kině udělala selfie. Na fotce se objevila mrtvá holčička!

Duch v kině
Zdroj: Profimedia

"Máme kino jen pro sebe," chtěla se pochlubit maminka se třemi dětmi. Až doma si ale všimla, že se jim do snímku připletl ještě někdo další.

Pětatřicetiletá Emma Johnsonová z Liverpoolu vyrazila se svými třemi dětmi do kina na nový animovaný film. Aby si zkrátili dlouhou chvíli, rozhodli se vyfotit v liduprázdném sále.

 

Jenže když se vrátili domů, nestačili se divit. Na snímku bylo o jednu osobu víc, než mysleli. V jedné ze zadních řad seděla průsvitná postava, které si předtím nikdo nevšiml. "Děti byly vystrašené. Abych je uklidnila, řekla jsem jim, že je to marketingový trik na podporu nových Krotitelů duchů," popsala matka.

 

Když se na fotku podívali pozorněji, poznali v neznámé osobě děvčátko s medvídkem. Matka nejprve nechtěla věřit, že by skutečně mohlo jít o něco nadpřirozeného, pak ji ale napadlo, že to může být duch dívenky, která se v minulosti utopila na pobřeží, kde dnes stojí kino.

 

 

Na Emmu se ihned snesla vlna kritiky a lidé ji obviňovali, že fotografie není pravá. Že je to originál ale potvrdil i její přítel. Fotografii zveřejnila, aby zjistila, kdo je ona tajemná postava z kina.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ŠOKUJÍCÍ VIDEO : Kamera zachytila, jak duše opouští tělo právě zemřelého člověka! Z toho mrazí...

FOTO: Jel kolem smrtelné nehody a vyfotil ji! Když se pak doma na snímek podíval, zůstal jako přikovaný

mom TN.cz