Nešťastná nehoda

Rodinná oslava se změnila v horor. Dívce začala hořet hlava

Téma:

Jedenáctiletá dívka z Argentiny si užívala oslavu svých narozenin, ta se však změnila v neštěstí. Když na dívku začala rodina stříkat ze spreje party nudle, dívce vzplály vlasy a začala jí hořet hlava.

Oslava narozenin jedenáctileté dívky z Argentiny se změnila na scénu jako z hororu. Dívka stála u narozeninového dortu, kde hořely svíčky a další dvě svíčky s jiskrami. Po zazpívání narozeninové písně a zvolání "Šťastné narozeniny", začala dívka sfoukávat svíčky. V tu chvíli na ni její rodina stříkala party nudle ze spreje. Některé nudle se však dostaly na dort a fungovaly jako pojistka.

 

 

Dívce začala okamžitě hořet hlava. Rodina se na dívku vrhla a snažila se uhasit oheň. Zda dívka utrpěla zranění, podle britského deníku Dailymail, není jisté. Jisté, ale určitě je, že na tuto oslavu nikdy dívka nezapomene.

 

 

Nejedná se však o první případ, kdy způsobily spreje s nudlemi zapálení dortu. Oslavu narozenin měla zkaženou i starší paní, na kterou rodina také při sfoukávání svíček začala stříkat party nudle a ženě začaly hořet vlasy.

reg TN.cz