chudinka malá

Rodinná tragédie v Chomutově: Holčičku (4) zabila CHŘIPKA!

Kašel
Zdroj: isifa.com
ilustrační foto

Strašlivé neštěstí postihlo rodinu z Chomutova. Čtyřletá holčička onemocněla chřipkou, po třech dnech v posteli zemřela.

Chřipka je letos obzvlášť urputná a nebezpečná může být hlavně pro starší lidi a malé děti. Nejvyšší daň si nyní vybrala v Chomutově, uvedl portál blesk.cz. Na nemoc tam zemřela teprve čtyřletá holčička. Její rodiče se zhroutili. Rodině ponmáhá policejní psycholog.

 

"Pitevní nález potvrdil, že děvčátko zemřelo na zástavu srdce v důsledku oslabení organismu nemocí,“ řekl Blesku kriminalista obeznámený s případem.

 

Policie čeká ještě na posudky, jestli dítě nemělo nějakou neodhalenou vrozenou vadu srdce. Holčička ležela nemocná tři dny v postýlce, pak chřipce podlehla.

 

 

V České republice vypukla epidemie chřipky, která je letos obzvlášť zákeřná. Podle lékařů zmutovala tak, že proti ní pořádně nezabírá ani očkování.

 

Lidé si často pletou chřipku s jinými nemocemi, třeba i s obyčejnou rýmou nebo nachlazením. Chřipka se přitom pozná celkem snadno - vysoké horečky, zchvácenost, bolavé klouby a dráždivý kašel.
 

Související témata:
hel TN.cz