Mrtví Slováci

Rodinná tragédie v Egyptě! Dovolenou nepřežil otec s dcerou

Potápěč
Zdroj: Thinkstockphotos
Ilustrační foto.
Téma:

Obrovské neštěstí se stalo v Egyptě. O víkendu tam zahynuli dva turisté ze Slovenska. Podle portálu Topky.sk jde o otce s dcerou.

Velikou tragédii vyšetřují egyptské úřady. Otec (68) s dcerou (41) si v zemi chtěli užít vysněnou dovolenou, bohužel zpátky na Slovensko už se živí nevrátí. Podle prvních informací zemřeli při potápění.Neštěstí se stalo poblíž egyptského letoviska Marsa Alam. Smutnou zprávu už potvrdilo i slovenské ministerstvo zahraničních věcí.

 

"Cestovní kancelář kontaktovala zastupitelský úřad v Káhiře, který ohledně této věci komunikuje s egyptskými úřady. Ty případ vyšetřují," uvedl Igor Skoček ze slovenského ministerstva zahraničí.

 

Podle portálu Topky.sk byli otec s dcerou z Topoľčan. Neštěstí se stalo v neděli na potápěčském výletě během plavby lodí Star Toe. Mrtvá těla už převezli do nemocnice na pitvu. Ta by měla určit přesnou příčinu smrti.

 

 

Rodinná tragédie se v Egyptě stala i v roce 2013. V letovisku Hurghada tehdy zahynula matka z dcerou. Případ byl původně vyšetřován jako otrava, ale později se ukázalo, že ženy zavraždil Petr Kramný (otec a manžel žen). Toho poslaly české soudy na 28 let za mříže. Podrobnosti čtěte zde.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ZEMŘELA VE ŠPATNÝ DEN. Rodina si myslela, že jde o vtip! Zprávě o smrti dívky nikdo nevěřil

NENÍ V LŮNĚ SAMO! Dojemný ultrazvuk ukazuje umírající dvojče, jak drží za ruku svou sestru

Související témata:
vrl TN.cz