Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 17.4. 2018 12:21
VIDEO Drsná Výměna

Roman napadne Janu a odejde do baru. Po návratu nastane peklo!

Zdroj: TV Nova

Nadávky, bitky i opilecké scény budou ve středeční Výměně manželek na denním pořádku. Jana se dostane do rodiny, kterou, jak se zdá, vede násilník se sklony k alkoholismu. Vše vyvrcholí právě večer, kdy si dá Roman několik piv.

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Bíliny, kterou tvoří Žaneta (38), Roman (46), Roman (10 měsíců), Růžena (5), Natálka (11), Lukáš (8), Filip (17) a Robin (18). Na druhé straně se seznámíme s Janou (32), Richardem (27), Alexem (10) a Teem (5 měsíců), kteří žijí v Liberci.

 

Jana se do Výměny přihlásila, aby zjistila, jestli jí bude partner chybět a zda má smysl spolu zůstávat. Na žádné přemýšlení o vztahu ale nebude čas, neustále totiž bude muset bojovat s náhradním manželem. A půjde i o fyzické potyčky!

 

Napětí mezi dvojicí vyvrcholí po několika dnech, kdy Roman vypije několik piv a Janu napadne. Při strkanici zakročí i štáb. Náhradní manžel nakonec z bytu odejde a na Janu zbyde utěšování vystrašených dětí. "Z táty to vyprchá, vrátí se a bude to v pohodě," říká plačící holčičce.

 

128

GALERIE: Výměna manželek - Napadení a zásah štábu!

Zdroj: TV Nova

Za žhářství hrozí turistovi 15 let vězení

Hodnocení:

 

Jenže se stane naprostý opak. Když Roman dorazí zpět domů, je úplně namol a hned ve dveřích začne náhradní manželce sprostě nadávat. Růženku pak vezme do náručí, jenže se s ní rovnou skácí. Naštěstí jen na postel.

 

 

Jana po opilecké scéně dokonce uvažuje, že Výměnu ukončí. "Já mám tohle za sebou, od bývalého přítele. Týden jsem ležela na JIPce. Všechno se mi to vrací, ale já tu s magorem nebudu. Nemám zapotřebí, aby do mě strkal a něco si na mě vylejval, já tady prostě nemůžu zůstat," prohlásí.

 

Jak celá Výměna dopadne? Umoudří se Roman, nebo Jana natáčení předčasně ukončí? Dozvíte se v premiérovém dílu Výměny manželek ve středu od 20:20 na Nově! Poslední epizodu najdete na NovaPlus, všechny na VOYO.

epa TN.cz
Reklama