Život ve hvězdách

Roman Prymula nerozezná erotické pomůcky od kuchyňských

Televizní pořad Život ve hvězdách začal ve čtvrtek už třetí řadu úspěšné rubriky Slavní a sex, kde na lechtivé otázky odpovídají zbrusu nové tváře, ale také osvědčení "profíci". Jednou z nových osobností, které se rubriky následujících pár týdnu zúčastní, je také exministr Roman Prymula.

Oblíbená rubrika Slavní a sex nabírá na obrátkách. Ve čtvrtek tam totiž excelovaly zbrusu nové tváře a jednou z nich je exministr zdravotnictví Roman Prymula, který by měl být hostem tohoto pořadu ještě v několika dalších epizodách, kde odhalí něco ze svého soukromí.

 

Aby si štáb Života ve hvězdách nové osobnosti rubriky proklepl, dostali všichni účastníci za úkol poznat, co se skrývá v boxu. Jednou z těchto věcí byla erotická hračka, kterou exministr snadno poslepu odhalil. "Myslím, že to je nějaký vibrátor. Na jedné straně je jeden výstup, na druhé dva výstupy, takže to může být vibrátor do obou otvorů," řekl bez mrknutí oka Prymula s růžovými brýlemi na hlavě.

 

 

Když si ale štáb testoval, jak si známé tváře poradí s kuchyňskými potřebami, podařilo se Prymulu napálit. Nerozeznal totiž šlehač na mléko od vibrátoru. "Já jsem si myslel, že to bude zase nějaký vibrátor, ale..." zarazil se plukovník, když na "kuchyňský vibrátor" pohlédl. 

 

Mezi celebritami, které se rozhodly veřejně odpovídat na lechtivé otázky v následujících několika týdnech, je i legenda československého fotbalu Ladislav Vízek. "Očekávám, že z toho budu nervózní," přiznal se Vízek.

 

 

Další novou tváří je herečka Sandra Pogodová, která pozvání do pořadu přijala se slovy: "Jasně, ať se práší za kočárem." A herec David Suchařípa přišel rovnou s poučkou, kterou si vzal za svou. "Nestydět se vůbec za nic je podle mě naprostý základ," myslí si herec.

 

V minulých dílech si přízeň diváků získali experti jako Štěpánka Hadenová z pořadu Svatba na první pohled, tentokrát už bez Pavla. "Zařadila bych se do kategorie úchylačka," říká o sobě. V pořadu také perlí pornoherečka Daisy Lee. 

 

Celý díl pořadu Život ve hvězdách můžete zhlédnout na portálu VOYO.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

ts TN.cz