láska ze seznamky

Románek se ženě prodražil! Kvůli mladému milenci dluží milion

Smutná žena
Zdroj: Profimedia
Hana Mikulková
Hana Mikulková
Publikováno 24. 2. 2020
Téma:

Oči pro pláč zůstaly po krátkém románku šestatřicetileté ženě ze Zlínska. Na seznamce se seznámila s mladším mužem, který z ní během týdne vylákal 700 tisíc korun. Peníze si půjčila v rodině, ale i po bankách. Rychle zjistila, že jí mladík v mnohém lhal a podobně podvedl i další milenky.

"Muž se představil jako majitel firmy a po pár dnech požádal ženu o půjčku dvě stě tisíc korun na koupi bytu. Vzápětí mu ale chyběly další peníze, a to opakovaně. Žena mu v průběhu osmi dní půjčila celkem sedm set tisíc korun," popsala policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

 

Žena se navíc kvůli milenci zadlužila. "Menší obnos tvořily její vlastní úspory a úspory její babičky, zbytek peněz si obstarala pomocí půjček u různých bankovních institucí. Půjčky jí pomáhal vyřizovat její nový přítel. Žena nyní dluží bankovním institucím i s úroky téměř jeden milion korun," popsala mluvčí.

 

Zamilovaná žena se svěřila své sestře, která si její novou známost proklepla. Vypátrala, že není majitelem firmy na Vsetínsku, ale pouze jejím zaměstnancem. Zadlužená milenka tak svou novou známost konfrontovala. "Přiznal, že všechny peníze prohrál v herních automatech," popsala mluvčí.

 

Sen o velké lásce se tak rychle zadlužené ženě začal rozplývat. Muž totiž podobně zneužil další tři ženy, se kterými se seznámil na seznamce. "Kriminalisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu podvod, za což pachateli hrozí v případě jeho odsouzení trest odnětí svobody na dva až osm let," dodala mluvčí.

 

"Chtěli bychom upozornit všechny ženy i muže, kteří hledají nový vztah na sociálních sítích, aby byli obzvlášť obezřetní v případech, kdy po nich jejich nový přítel či přítelkyně požaduje finanční hotovost. Snažte si o novém příteli či přítelkyni zjistit co nejvíce informací, zejména totožnost. Poté je možné ověřit si také jejich případnou zadluženost na veřejně dostupných internetových portálech," zakončila mluvčí.
 

Související témata:
TN.cz