Neviděli jste ho?

Romanovi (39) může jít o život, pomozte policii s pátráním

Policejní pátrání - Roman Furák
Zdroj: Policie ČR
Martin Klícha
Martin Klícha
29.2. 2020 8:48
Téma:

Pražští policisté od pátku pátrají po devětatřicetiletém muži, který může být v ohrožení života. V případě, že byste Romana Furáka viděli či jste věděli, kde se muž zdržuje, kontaktujte linku 158.

Roman Furák je podle policie ve velmi špatném psychickém stavu a nelze vyloučit, že by mohl spáchat sebevraždu, policie se proto obrátila s prosbou o pomoc při pátrání na širokou veřejnost.

 

"Pohřešovaný odešel dnes kolem sedmé hodiny ranní z čekárny Nemocnice Na Bulovce, kam byl přivezen zdravotnickou záchrannou službou, jelikož chtěl spáchat sebevraždu. Na základě rozhodnutí lékaře měl být muž umístěn do psychiatrické léčebny. Pohřešovaný však z nemocnice odešel a do současné chvíle se jej nepodařilo vypátrat," informovala mluvčí policie Eva Kropáčová.

 

V současné době by se podle policie mohl pohybovat v Praze, na území města Čelákovice nebo na trase mezi těmito místy.

 

Pohřešovaný měří kolem 175 centimetrů, je střední postavy, má hnědočerné vlasy a vousy. Na sobě měl béžovou mikinu s kapucí a modré džíny.

 

 

"Jakékoliv informace o pohybu pohřešovaného či místě, kde by se mohl nacházet, prosím neprodleně předejte policistům na linku 158," doplnila Kropáčová.
 

TN.cz