Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 24.5. 2018 14:43
utajený šéf

Rosťa se naštval a z firmy odešel. Nastaly změny, které neskousnul

Rostislav Tokoš
Zdroj: TV Nova
Rosťa z firmy odešel

Jednou z výrazných postav středečního dílu reality show Utajený šéf byl i pracovník zásahové služby Rosťa Tokoš. S ním ředitel Miroslav Staško strávil náročnou noční směnu. Jak se mu daří dnes?

Na natáčení Rosťa vzpomíná rád. "Byla to velká zkušenost a zažili jsme spoustu věcí, které se z paměti jen tak nevymažou. Celou dobu si myslíte, že zaučujete nového kolegu, a pak se dozvíte, že zaučujete svého ředitele. Pak máte strach, jestli jste něco neudělal špatně," popsal.

 

Když dostal informaci, že je Mirek bývalý tělocvikář, dost se obával, jak práci zvládne. "Když jsme pak měli zásahy proti sprejerům a bezdomovcům, tak se ukázalo, že fyzicky na tom není úplně nejhůř, což bylo dobře," vzpomínal Rosťa.

 

Od začátku nevěděl, co si o natáčení má myslet, vymyšlené historce ale věřil, a to až do úplného konce. S Mirkem se předtím nikdy neviděl, přiznal ale, že jeho fotku viděl ve firemním časopise. Nenapadlo ho však, že by to mohl být on.

 

18

GALERIE: Utajený šéf Miroslav Staško

Zdroj: TV Nova

Utajený šéf: Miroslav Staško - 1

Hodnocení:

 

Podle jeho vlastních slov je tato práce hodně náročná a někdy i nebezpečná. "Každá situace, která v této práci nastane, je nečekaná. Člověk musí hodně přemýšlet, jak se má zachovat a jak s tím člověkem jednat. Může to být člověk, který je naprosto v pořádku, jen někde něco vyvedl, ale může to být také člověk, který je ozbrojený," myslí si Rostislav.

 

 

Stejně jako jeho šéf Mirek, ani Rosťa už ve společnosti Securitas nějakou dobu nepracuje. "Důvodů bylo víc, ale tím nejhlavnějším bylo, že se změnilo vedení a s tím přišly i některé změny, se kterými jsem zásadně nesouhlasil. Věděl jsem, že to nebude mít dobrý vliv na některá oddělení. Řekl jsem svůj názor, byl jsem vyslyšen, ale tím to skončilo," řekl.

 

Připomeňte si středeční díl Utajeného šéfa:

 

Na novou práci si nějakou dobu počkal, nakonec ale dostal nabídku u konkurenční společnosti. Nastupovat by měl příští měsíc. "Je to úplně jiná pozice, než na jaké jsem pracoval," pochlubil se. Práci u Securitas měl prý hodně rád. "Byla to pro mě příjemná práce, bavila mě, já jsem tou prací žil. Dával jsem do toho maximum a bohužel mi přijde, že možná i zbytečně," zalitoval.

 

Nestihli jste středeční díl Utajeného šéfa v televizi? Pustit si ho můžete zdarma na NOVA Plus, všechny díly jsou ke zhlédnutí na VOYO.

mom TN.cz
Reklama