Incident v Kraslicích

Rotvajler bránil paničku při vyhrocené hádce, muž ho měl ubodat!

Rotvajler
Zdroj: Thinkstockphotos
Ilustrační snímek
Petr Zelený
Petr Zelený
Publikováno 7. 10. 2019
Téma:

Policisté ze západu Čech řeší od víkendu vyhrocenou hádku mezi třicetiletým mužem a o dva roky starší ženou. Ta nakonec skončila v nemocnici. Při rozepři ji bránil rotvajler, kterého muž zranil nožem.

Vše se odehrálo v pátek večer v Kraslicích na Sokolovsku. "Došlo ke konfliktu mezi mužem ročník 1989 a ženou ročník 1987. Ta po incidentu skončila v nemocnici," řekla TN.cz v pondělí odpoledne policejní mluvčí Soňa Podlahová.

 

Dodala, že do hádky se zapojil i rotvajler, který páru patřil. "Pes ženu před mužem bránil a ten ho tak zranil nožem," doplnila Podlahová.

 

Odmítla ovšem říct, jak vážně byl pes zraněný či zda zemřel. Také odmítla komentovat informaci, že muž údajně jednal v takzvané krajní nouzi a za útok na zvíře mu tak nehrozí trest. "Vše je ve fázi prověřování, více to aktuálně komentovat nebudeme," odbyla Podlahová dotazy.

 

 

Petr Prokeš, který v regionu provozuje odchytovou službu, na facebooku uvedl, že rotvajler byl pořezaný velmi vážně a i když to nejprve vypadalo nadějně, nakonec chlupáč zraněním podlehl.

TN.cz