CELEBRITY

Gelemová a Slováček se rozešli! Malířka prozradila, kde bude Felix bydlet

Felix Slováček s Lucií Gelemovou a Dáda Patrasová
Zdroj: Profimedia, Instagram
Felix Slováček s Lucií Gelemovou a Dáda Patrasová
Anna Křenková
Anna Křenková
Aktualizováno 10:23
17.5. 2021 10:07
Téma:

Lucie Gelemová v pondělí na svém facebookovém účtu oznámila rozchod s hudebníkem Felixem Slováčkem. Felix, který je stále ženatý s Dádou Patrasovou, se ale k manželce nevrací. Stěhovat se bude k synovi a rozchod chtěla hlavně Gelemová.

Muzikant Felix Slováček se po sedmi letech vztahu rozešel s malířkou Lucií Gelemovou. V pondělí o tom informoval deník Blesk a Gelemová to potvrdila i na facebooku.

 

"Ačkoliv jsme měli s Felixem společnou dohodu, že příští neděli, v den jeho krásných narozenin společně zveřejníme jistou informaci, nešťastně se tomu stalo jinak. Věc tedy zůstává na mně a musím ji rozepsat, chtě nechtě poněkud obšírněji. Pomluv, intrik a mnoho zlého ze strany jeho současné manželky, která sebe i mně dlouhé roky šířením lží v bulváru zviditelňuje, jsem si v tomto vztahu užila dost," rozepsala se v pondělí malířka na svém facebookovém účtu.

 


Gelemová v příspěvku také tvrdí, že se už od roku 2015 potýká s výhružnými a vulgárními sms zprávami, které jí posílá Dáda Patrasová. "Často evidentně nepíše střízlivá, tyto zprávy pochopitelně mohu doložit," doplnila a uvedla, že svůj život nechce nadále trávit v takto toxickém prostředí.

 


Malířka touží po rodinném životě, který by ráda prožila na venkově v rodných jižních Čechách a s Felixem zůstávají nadále přáteli. "Felix má v plánu přestěhovat se do domu ke svému synovi, což není v rozporu s tím, že se nadále musí sám starat o dům na Vinohradech, který mu z poloviny patří, má k němu vztah, má tam archiv apod.," popsala Gelemová.

 


"Dlouhou dobu jsem naivně věřila ve změnu a pravdu. Nestalo se tak a já volím jinou cestu, kdy Felix přes vše zůstává navždy součástí mého života, nyní však ve vztahu přátelském. Závěrem použiji sloku z Felixovo oblíbené lidové písně - Za tú horů za vysoků, ťažké, ťažké rozlúčení, keď sme spolem naučení. Felixi," uzavřela.

 

Zpověď Dády Patrasové o vztahu s manželem: Je doma každý den! Na reportáž TV Nova se podívejte zde:

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz