Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 12. 6. 2018
video 18+ sex na veřejnosti

Rozdali si to na hrobu! Muž chtěl pár za sex potrestat, stal se opak

Sex na hrobu
Zdroj: YouTube.com

Obrovskou neúctu k mrtvým prokázal pár z Oldhamu, který si chtěl dopřát sex na veřejnosti a neváhal k tomu využít jeden z hrobů. Muž, který zvrhlíky přistihl, je chtěl potrestat a kromě toho, že na ně zavolal policii, je i natočil a video zveřejnil. Jenže pomsta se nevydařila, podařilo se mu dosáhnout přesně opačného efektu.

Scott Elwood chtěl jen vyvenčit psa, když ale viděl, co se odehrává u kostela Holy Trinity Parish Church spadající pod hrabství Velký Manchester, pořádně se rozzuřil. Ačkoli byl den, na jednom z hrobů přistihl rozvášněnou dvojici, jak si užívá sex. Myslel si, že když přijde blíž, pár se zastydí a přestane. Pár ale skotačil dál, jako by se nic nedělo.

 

Jejich neúcta k mrtvým muže rozzuřila natolik, že popadl telefon a na dvojici zavolal policii. Ještě na ně křikl několik nadávek, pak pár při dovádění začal natáčet. Nakonec video zveřejnil, informuje britské Metro.

 

VAROVÁNÍ: Video není vhodné pro děti mladší 18 let!

 

Dvojici chtěl tímto způsobem potrestat. Jenže se stal přesný opak. Když dovádějícímu muži řekl, co udělal, tvářil se polichoceně. Navíc začal tvrdit, že filmování ho vzrušuje a povzbuzuje.

 

 

"Chlubil se mi, že už to dělají 45 minut. Abych byl upřímný, pomyslel jsem si, že je to idiot," prohlásil Scott. "Bylo to tak neuctivé, dělat něco takového na něčím hrobě. Bylo to odporné," dodal s tím, že kdyby pár skotačil na hrobě někoho z jeho známých, reagoval by zcela jistě jinak. Podle Scotta si navíc nedaleko hrály děti, což celou věc jen zhoršuje.

lud TN.cz
Reklama