zabila ji rakovina

Dvojčátka rozdělila smrt: Adámek se dnes rozloučil s Verunkou (5)

Pohřeb Verunky
Zdroj: blesk.cz/ facebook.com
Na vršovickém hřbitově dnes rozptýlili popel Verunky
Téma:

Na pražském vršovickém hřbitově se dnes rodina a přátelé naposledy rozloučili s malou Verunkou Karešovou, která před dvěma týdny podlehla zákeřné rakovině. Na pohřbu byl i Adámek, Verunky dvojče, který zatím nad stejnou nemocí vyhrává.

Verunka bojovala, tu bitvu ale nemohla vyhrát. Na mozku měla obří nádor. "Život plný štěstí, smíchu, radosti a bezpečí však Verunka zažívala pouze do svých čtyř let. Osud byl vůči ní krutý, objevila se zákeřná nemoc. Loučíme se s tebou, naše milovaná Verunko. Máme tě rádi, zůstaneš v našich srdcích a budeme na tebe vždy s láskou vzpomínat," zaznělo dnes podle deníku Blesk v řeči na rozloučenou.

 

S holčičkou se kromě maminky, tatínka a dalších příbuzných rozloučil i Adámek (5), její dvojče. Ten trpí stejnou nemocí jako ona. Verunka trpěla Fanconiho anémií, což je genová porucha, kvůli které tělo postiženého nedokáže potlačovat bujení nádorových buněk.

 

Pohřeb Verunky

1
/
5
Zdroj: TN.cz
Pohřeb Verunky - 1

 

Po rozlučkové řeči přítomní pohladili urnu a holčičce dali poslední sbohem. Popel poté rozptýlili na loučce a na zem položili svíčky a květiny.  Maminka Jana a všichni ostatní teď jen doufají, že k Adámkovi bude osud milosrdnější než k jeho malé sestřičce. Stejně jako Verunka trpí rakovinou.

 

 

"Adámek dojel na vyšetření do Brna které dopadlo na jedničku!!! Myslete na něj, držte mu palečky, ať je vždy ok... ," napsala před pár dny Jana pod jeho fotku na facebook.

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Míša Mauerová z Ulice ukázala rozkošná dvojčátka

Která česká herečka má tato krásná dvojčátka?

Související témata:
hel TN.cz