Královská rodina

Rozhádaná královská rodina: Za všechno prý může zmizení Meghan!

Meghan Markle
Zdroj: Profimedia
Meghan Markleová
Zdeněk Drgáč
Zdeněk Drgáč
Aktualizováno 8:52
20.6. 2021 6:33
Téma:

Královská rodina je už několik měsíců na ostří nože. Hádky spustil rozhovor Harryho a Meghan s Oprah Winfreyovou, ve kterém příbuzné kromě jiného osočili z rasismu. Příčinou pokračování sporů prý není Meghan samotná, ale to, že přestala veřejně komunikovat.

Na pohřeb prince Philipa v dubnu dorazil Harry bez manželky. Příčinou mělo být rizikové těhotenství vévodkyně Meghan. Ale i když už porodila, v červenci přijede Harry domů opět sám.

 

Podle psycholožky Zoe Clewsové je úplné zmizení Meghan ze scény důvodem, proč se ona a Harry stále nedokázali usmířit s královskou rodinou. Spory přitom odstartovala sama, ať už rozhovorem s Winfreyovou, anebo dalšími obviněními, že ji ostatní členové rodiny měli šikanovat.

 

"Její nepřítomnost v jistých ohledech vyvolává představu, že je to právě vévodkyně, která nařídila Harrymu nebavit se s příbuznými, že brání jeho usmíření zejména s Williamem a že stále přilévá olej do ohně," řekla Clewsová britskému portálu Express.

 

 

"Přitom to vůbec nemusí být pravda. Bez toho, že zase Meghan začne veřejně komunikovat s královskou rodinou, ale neexistuje na uzavření míru žádná šance," dodala psycholožka.

 

Všichni upínají naděje k 1. červenci, kdy Harry spolu s Williamem odhalí v areálu Kensingtonského paláce sochu jejich matky princezny Diany u příležitosti jejích nedožitých 60. narozenin. Těžko ale říct, jestli Meghan svou nepřítomností skutečně nevyšle signál, že ji Harry musí poslouchat na slovo a bratříčkování se s příbuznými má zakázané.

 

Vévodkyni Meghan a princi Harrymu se na začátku června narodila dcera. Připomeňte si radostnou událost v reportáži TV Nova:

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz