výměna manželek

Rozmazlené dítě terorizuje rodinu: Náhradní mámu dokonce zbije!

Ve středu večer můžete sledovat další díl oblíbené reality show Výměna manželek. V tomto díle uvidíte, jestli zvládne temperamentní Sára rodinu se svérázným otcem a rozmazleným dítětem a jestli si poradí pohodlná Lucie v domácnosti se čtyřmi kluky.

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Olomouce, kterou tvoří Sára (30), Milan (32), Matyas (7), Martin (5), Samuel (2) a Milan (5 měsíců). Na druhé straně se seznámíme s Lucií (29), Pavlem (26) a Matyášem (3), kteří žijí v Českém Brodě.

 

Rodinu z Olomouce přihlásila do Výměny manželek Sára. Ve vztahu s Milanem je už deset let a poslední dobou se hodně hádají. Milan byl navíc ve výkonu trestu a díky úsilí Sáry začal konečně normálně fungovat.

 

 

V druhé rodině oba partneři užívali drogy a rozhodli se pro společnou léčbu. Pak Lucie otěhotněla a od té doby drogy už neberou. Příčinou jejich rodinných hádek jsou především velké finanční problémy.

 

 

Sáru v náhradní rodině čeká jen jedno dítě, ale hned první den pozná, že to nebude procházka růžovým sadem. Malý Matyáš je totiž hrozně rozmazlený a dělá si, co chce. Podaří se Sáře Matyáše vychovat? 

 

Sledujte premiérový díl Výměny manželek ve středu ve 20:20 na Nově! Předchozí díl si můžete pustit zdarma na Nova Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.


ČTĚTE TAKÉ:

4 zásadní chyby, které děláte při výchově dětí zřejmě i vy
Proč děti vlastně zlobí? Známe odpověď i návod, jak je zklidnit

Související témata:
mom TN.cz