Numerologie

Numerologická předpověď: Životní číslo řekne, co vás čeká! PŘEDPOVĚĎ

Numerologie na rok 2021
Zdroj: Canva PRO
ilustrační foto
Skoumalová Tatiana
Tatiana Skoumalová
1.1. 2021 5:40
Téma:

Rok 2021 přinese mnoho změn. V tomto roce máte příležitost změnit svůj život k lepšímu. Záleží jen na tom, jak toho využijete. A co vás v roce 2021 čeká? Připravili jsme pro vás numerologický rozbor podle vašeho životního čísla.

Rok 2021 se ponese v duchu svobody, pokroku a změny. Připravili jsme pro vás spolu s numeroložkou Lenkou Lippertovou Suchardovou numerologický rozbor podle vašeho životního čísla na rok 2021.

 

Své životní číslo si spočítáte tak, že sečtete všechna čísla ve vašem datu narození. Například, když jste se narodili 25. 11. 1981, sčítáte následujícím způsobem: 2+5+1+1+1+9+8+1=28. Musíte ale mít pouze jednomístné číslo, takže sčítáte dál. 2+8=10; 1+0=1. Takže s tímto datem narození by vaše životní neboli osudové číslo bylo jedna. 

 

 

Životní číslo 1 

Numerologický rozbor pro životní číslo jedna na rok 2021:

 

Zdraví

Zdraví budete mít průměrné. Občas vás potrápí virové nákazy, kterým byste šli naproti přílišnou konzumací sladkého a moučných výrobků.

 

Vztahy

V citech nemáte žádné překážky, jen je potřeba vyvážit práci a rodinu. Nezadaným přeje štěstí na cestách. 

 

Práce

Máte šanci okouzlit všechny svou houževnatostí, pílí, schopností se prosadit a komunikačními schopnostmi. Nenechejte si své myšlenky a plány nikým vyvrátit. Je možná spolupráce se zahraničím.

 

Peníze

Vaše finanční jistoty jsou stabilní a navíc se během roku budou pravidelně vylepšovat. Můžete tak investovat do vysněné dovolené.

 

Číslo dva najdete na další stránce.

1
2 3 4 5 6 7 8 9
VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
TN.cz