KONEC MANŽELSTVÍ

Šéf Alzy se rozvádí. Manželka po něm chce statisícové výživné

Lidija Zavoralová
Zdroj: Profimedia, alza
Brabec Martina
Martina Brabec
11.6. 2021 14:44
Téma:

Jeden z nejbohatších Čechů Aleš Zavoral se rozvádí. Podle jeho manželky Lidije mělo původně jít o férový a pohodový rozvod. Vše se ale zvrtlo a žena nyní o nepovedeném manželství promluvila do médií.

Lidija a Aleš Zavoralovi se potkali v roce 2010 při práci. Zavoralová tehdy pracovala pro firmu Intel, která s Alzou spolupracovala. 

 

"V Intelu o mém vztahu věděli. Po několika měsících však přišla nabídka postoupit v korporátu na vyšší stupeň, druhou alternativou bylo soustředit se na lásku a založení rodiny. Tehdy mi bylo 29 let a byla jsem zamilovaná, proto jsem se rozhodla pro rodinu," popsala pro web Info.cz, co následovalo.

 

 

Páru se postupně narodily čtyři děti. Zavoralová ale i nadále pracovala. "Nikdy jsem nechtěla být za manželku, která bude jen chodit po večírcích a utrácet manželovy peníze,“ řekla. V Alze podle svých slov nastavovala chybějící vnitřní procesy.

 

Odejít od manžela se prý rozhodla v roce 2017 během rizikového těhotenství. O dva roky později požádala o rozvod. S manželem se prý chtěla dohodnout, ale nepovedlo se. "Chtěla jsem to předtím vyřešit v klidu, dohodou. Do manželství jsem přitom sama vstoupila s nejtvrdší možnou předmanželskou smlouvou. Chtěla jsem, aby měl Aleš klid. Jenže jsme se nedohodli," popsala Zavoralová.

 

Najala si proto právničku a po manželovi chce výživné ve výši 350 tisíc měsíčně. O všem nakonec rozhodne až soud. 

 

 

Aleš Zavoral byl podle magazínu Forbes loni 12. nejbohatší Čech. Jeho majetek má hodnotu 18 miliard korun. Zavoral si stejně jako zesnulý miliardář Petr Kellner velice střeží soukromí a je o něm k dispozici jen velice málo informací.

 

Rozvod nedávno oznámili také Bill a Melinda Gatesovi. Půjde o jeden z nejdražších rozvodů na světě. Podívejte se, kdo drží prvenství:

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
TN.cz