Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

VIDEO pomsta zaměstnavateli

Rozzuřený bagrista zdemoloval hotel. Prý mu nezaplatili za práci

Muž demoluje hotel v Liverpoolu
Zdroj: YouTube.com

Nezaplatili mu za práci, a tak se rozhodl vše zničit. Nespokojený bagrista vjel v britském Liverpoolu do nově postavené budovy hotelu a s cílem pomstít se zaměstnavateli začal demolovat interiér.

Neplatit za odvedenou práci se nevyplácí. O tom se přesvědčil majitel hotelu v britském Liverpoolu. Podle webu dailymail.co.uk nezaplatil zaměstnavatel muži za jeho odvedenou práci, zaměstnanci už nejspíše došla trpělivost, a tak se rozhodl situaci vyřešit po svém.

 

Nespokojený zaměstnanec vjel bagrem na recepci a bezhlavě začal všechno pustošit. Nejdříve zničil hlavní vstup, rozbil skleněné výplně, pak se vydal dále do hotelu. Demoloval nový nábytek, ničil strop, stěny, zkrátka všechno, kam lžíce bagru dosáhla. Pracovníci, kteří v tu dobu v prostorách hotelu ještě pracovali, se jej snažili zastavit, jenže marně.

 

 

Celé běsnění trvalo asi 20 minut, muž následně z bagru vystoupil a odkráčel pryč. Naštěstí při incidentu nikoho nezranil. Liverpoolská policie po pachateli pátrá. Vlastníkovi hotelu svým jednáním způsobil obrovské škody, slavnostní otevření ubytovacího resortu se tedy bude muset o nějakou chvíli odložit.

 

mj TN.cz