RunWalk s Nadací Nova pomáhá matkám samoživitelkám!

RunWalk
Zdroj: TN.cz
Téma:

Právě dnes startují registrace na nový běžecký happening RunWalk. Ten je určen výhradně pro dívky či dámy, které chtějí začít běhat a neví kde začít. Zároveň chtějí u sportu vypadat dobře a pomoci dobré věci. RunWalk společně s Nadací Nova se zaměří na pomoc matkám, které se vlivem nepřízně osudu staly samoživitelkami. Tyto ženy často bojují s nedostatkem financí potřebných pro zabezpečení svých dětí. Oporu většinou získávají u své nejbližší kamarádky. Nadace Nova se chce řídit heslem: „Ženy sobě.“ Z každé registrace poputuje 50 Kč na pomoc matkám samoživitelkám.

Neběžíte, ale chtěli byste i tak přispět? Máte možnost. Na webu RunWalk v sekci Charita můžete přes tlačítko CHCI PŘISPĚT zaslat kdykoliv jakýkoliv příspěvek.

Posláním Nadace Nova je zkvalitnění života dětí. Ve spolupráci s RunWalk může o pomoc požádat matka samoživitelka v různých oblastech – zdraví, vzdělání, domov.
Formulář pro vyplnění žádosti najdete zde: http://www.nadacenova.cz/potrebuji-pomoci. Do řádku – Pro koho žádám, napište, JSEM SAMOŽIVITELKA.

Žádosti uzavřeme 30. června 2017. Vybrané ženy, které podpoříme, budeme kontaktovat. Kromě pomoci jim zabezpečíme účast na RunWalk 29. července 2017 v Praze. Další informace o Nadaci Nova najdete na www.nadacenova.cz.

Chcete se naučit, jak správně běhat, vyzkoušet si populární metodu run-walk a zažít spoustu zábavy a relaxace? Pojďte do toho s námi a registrujte se na webu www.runwalk.cz. Do 1.května se zlevněným startovným 450 Kč!

Pro ten pocit.
 

TN.cz