Kompromitující materiál

Rusové prý mají "kompro" na Trumpa: Prostitutky na něj močily!

Téma:

Americké tajné služby varovaly zvoleného prezidenta Trumpa, že na něj Rusové mají kompromitující materiály. V dokumentech ruské rozvědky jsou prý důkazy o tom, že si Trump zval na hotel prostitutky, ale i o tajných schůzkách s Rusy v Praze. Informaci přinesla zpravodajská stanice CNN.

Američtí zpravodajci informovali Donalda Trumpa o údajných kompromitujících materiálech, kterými mají disponovat ruské tajné služby. Minulý týden o nich zpravili i Baracka Obamu v rámci dokumentů o zásazích Moskvy do prezidentských voleb.

 

"Trumpovo neortodoxní chování v Rusku v průběhu let poskytlo tamějším úřadům dostatek zostuzujícího materiálu k možnému vydírání," píše se v dokumentu, který zveřejnil americký portál Buzzfeed a jímž se teď zabývá FBI.

 

Rusové mají prý různé důkazy o Trumpově skandálním chování. Když v Moskvě před třemi lety pořádal Miss Universe, měl si v hotelu pronajmout prezidentský apartmán a objednat prostitutky, po kterých chtěl různé perverznosti. Měly močit na postel, kde předtím spal Barack Obama, i na něj. Vše údajně natočila kamera.

 

Trumpův právník Michael Cohen se měl zase loni v srpnu sejít v Praze se zástupci Kremlu, aby se obě strany domluvily na vyměňování informací. Nově zvolený prezident je údajně s Moskvou v "čilém kontaktu", několikrát prý zvažoval, že bude v Rusku investovat.

 

 

"Falešné zprávy - jasný politický hon na čarodějnice," reagoval tweetem miliardář na obvinění. Ohradil se i Cohen, který zveřejnil fotku svého pasu, k níž připsal: "Nikdy v životě jsem v Praze nebyl." Lidé mu ale v komentářích vyčítají, že měl vyfotit spíš stránky v pasu, ne jeho přední stranu.

 

 

Dokumenty o hackerských útocích, v rámci nichž informovali i o kompromitujících materiálech, předložili šéfové amerických zpravodajských služeb: ředitel FBI James Comey, ředitel CIA John Brennan, ředitel Národní agentury pro bezpečnost (NSA) Mike Rogers a šéf amerických rozvědek James Clapper.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

epa TN.cz