Mimozemšťan?

Rybáře vyděsilo podivné monstrum na hladině. FOTKY

Mrtvá velryba v Indickém oceánu - 3
Zdroj: facebook, Mark Watkins, Coreym Donohoe
Téma:

Se zajímavým úlovkem se vrátili z vod Indického oceánu dva australští rybáři. Západně od australského Perthu je zaujal podivný živočich, který plaval na hladině. Na moři nafotili něco, co se jen tak často nevidí.

Když na obzoru spatřil podivný objekt na hladině, myslel si nejdříve kapitán Mark Watkins, že by to mohla být převrácená loď nebo havarovaný horkovzdušný balón. Rychle k němu spěchal, kdyby ve vodě byli nějací trosečníci, kteří by potřebovali pomoci.

 

GALERIE: Podivný tvor na hladině Indického oceánu

1
/
3
Zdroj: facebook, Mark Watkins, Coreym Donohoe
Mrtvá velryba v Indickém oceánu - 1

 

Jak se ale blížil, bylo jasné, že to, k čemu se s kamarádem Coreym Donohoem blíží, je ve skutečnosti živočich. Mark Watkins vyplouvá na moře 21 let, ale s ničím podobným se nikdy nesetkal. Když se přiblížili ještě blíže, udeřil je do nosu neskutečný zápach.

 

Podle toho Mark a Corey usoudili, že objevili mrtvou velrybu. "Když jsme se přiblížili, došlo nám, že to musí být mrtvá velryba, kvůli tomu zápachu. Měla žaludek plný plynů, proto byla tak nafouknutá," vzpomíná Mark Watkins.

 

 

Mrtvola ale dlouho na hladině nezůstala a další rybáře tak nepostraší. Kolem člunu, ve kterém Mark a Corey pluli, se to doslova hemžilo velkými žraloky, kteří se na tělo velryby zaměřili.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TO POMŮŽE: Umíráte v noci vedrem? Tady máte 5 tipů, jak usnout, když máte doma ‘saunu‘!

Přes 100 let stará záhada vyřešena! Jak správně rolovat toaletní papír?

vbo TN.cz