Obchodní sdělení
Toto je obchodní sdělení. Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah.

Rychlý a chutný oběd? Vyber si a můžeš jí(s)t!

Ahold
Zdroj: Albert
Téma:

Kvalitní jídla z čerstvých surovin si můžete dopřát, i když zrovna nestíháte.

Poznejte jídla na cesty, která vás neomrzí. Značka Albert Fresh Bistro je volbou zákazníků, kteří se nechtějí vzdát kvalitního stravování ani pod časovým tlakem. Ať už máte chuť na malou svačinku nebo sytý oběd, v prodejně Albert si stačí jednoduše vybrat z nabídky více než padesáti specialit a hned můžete jí(s)t.

Základní myšlenkou Albert Fresh Bistra je poskytnout širokou paletu lehkých, chutných a vždy čerstvých jídel, která uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Ať už jste vegetariáni, milujete objevování exotických chutí, nebo naopak nedáte na maso dopustit, nebudete zklamaní. V oddělení chlazených čerstvých potravin v prodejnách Albert je pro vás připraveno přibližně pět desítek jídel v několika kategoriích.

Klasické „rychlovky“ zastupují bagety a sendviče. Ovšem ne ledajaké. Co byste řekli kombinaci dýňového chleba a uzeného lososa? Nebo dáte raději přednost chuti Francie s výrazným sýrem a avokádem? Chybět nemůžou ani bagetové variace na indické či americké téma.

Studený oběd vyřešíte wrapem s měkoučkou tortillou popřípadě křupavým salátem. Záleží čistě na vaší preferenci, jestli si odnesete variantu s masem či vegetariánskou. Albert Fresh Bistro vás nezklame ani v případě, kdy nedáte dopustit na teplý oběd. Je libo vynikající zeleninové polévky zalité italským sluncem? Třeba krémovou dýňovou nebo tradiční Minestrone. Chybu neuděláte ani s lehkými hlavními chody jako jsou těstoviny či bulgurové a kuskusové saláty. Chuť Asie zastupuje několik variací s kuřecím masem a nudlemi nebo rýží.

Pro rychlá a chutná jídla Albert Fresh Bistro nemusíte chodit daleko. Najdete je téměř na každém rohu. Přesněji ve všech 325 prodejnách Albert po celé České republice. 


 

Související témata:
Komerční článek