To bude veselo!

Rychtář odsouzen! Odpracuje 30 hodin veřejně prospěšných prací

Josef Rychtář připravuje místo pro instalaci kříže - 2
Zdroj: TN.cz

Domenico Martucci zveřejnil na svém facebookovém profilu znění rozsudku pro Josefa Rychtáře. Ten skončil u soudu kvůli poškození Martucciho majetku v době, kdy vyrazil do Itálie pro Ivetu Bartošovou.

Když se Josef Rychtář vydal do Itálie pro "unesenou" Ivetu Bartošovou, napadl přitom matku Domenica Martucciho a poškodil jeho majetek. Rychtářovo chování začalo řešit Italské ministerstvo památek a celý incident skončil u soudu. Ten nyní rozhodl a Rychtáře odsoudil. Kromě pokuty ve výši 3000 Euro má Rychtář odpracovat 30 hodin na národních památkách v krajích Peschici a Vieste. Martucci o tom informoval na svém facebookovém profilu.

 

 

Vtip je ale v tom, že 90% těchto památek vlastní Martucciho rodina. Pokud by tedy Josef Rychtář k veřejněprospěšným pracím v Itálii nastoupil, čekaly by ho pravděpodobně krušné chvíle. Je prakticky jisté, že se mu bude chtít Martucci řádně pomstít.

 

 

Otázkou ale zůstává, zda vůbec Rychtář pokutu zaplatí, a zda k veřejněprospěšným pracím nastoupí. Není totiž úplně jisté, jak moc budou moct Italové po Rychtářovi peníze a výkon trestu vymáhat.

TN.cz