videa Sokové v lásce

ŽIVOTNÍ NEPŘÁTELÉ: Když se rve Rychtář s Macurou, tak teče krev!

Rvačka Rychtáře a Macury
Zdroj: Martin Mithofer

Oba Ivetu Bartošovou milovali a tak není divu, že pokaždé, když na sebe narazili, tak tekla krev, padla nějaká rána, nebo alespoň hodně peprné výrazy. Připomeňte si nejznámější krvavé řeže mezi Josefem Rychtářem a Zdeňkem Macurou.

Manžel Ivety Bartošové Josef Rychtář a její věrný obdivovatel Zdeněk Macura. Oba dva si nemohou přijít na jméno, a když se potkají je z toho pořádné divadlo. Kdyby sázkové kanceláře vypsaly kurz na to, zda se zase porvou, musel by být hodně nízký. Ti dva se totiž rvou při každé příležitosti, a když už nedojde na krvavou řež, tak si aspoň vymění pořádně peprné výrazy. Spočítat všechny potyčky mezi Rychtářem a Macurou je takřka nadlidský úkol, připomeňte si proto alespoň ty nejznámější.
 

1. 30. dubna 2014 v Uhříněvsi před domem Ivety
 

Jen den po smrti Ivety Bartošové, která spáchala sebevraždu nedaleko domu, kde bydlela, když si sedla na koleje před přijíždějící vlak, se oba sokové vykašlali na nějakou tu pietu za jejich lásku. A tvrdě se do sebe pustili. Macura napochodoval před dům Ivety, kde toho času pobýval Rychtář, a na vrata mu pověsil tento vzkaz: "Rychtář je vrah! Vypadni od suď, ty lstivý vrahu!"
 


To samozřejmě Rychtáře vytočilo a okamžitě vyběhl za Macurou, začal mu nadávat. Když se Ivetin obdivovatel dal na útěk Rychtář ho dohnal a začala tvrdá řež, která pokračovala téměř přes půl Uhříněvsi. Když je od sebe odtrhli, oba si ještě vyměnili několik ostrých výrazů a šli si po svých.
 


 

2. 25. listopadu 2013 ve Svitavách na koncertu Ivety
 

Další legendární z bitek mezi Rychtářem a Macurou. Macura vyrazil v převleku na koncert Ivety ve Svitavách. Jenže když ho poznal Ivetin manžel Rychtář okamžitě se na něj vrhl. Přesto první ránu dal Macura Rychtářovi do hlavy. Rychtář ho poté chytil pod krkem a povalil na zem. Přitom se do něj pustil i Rychtářův syn Jan. Situaci uklidnila až policie.
 


 

Ta sice oba odvedla na policejní stanici k výslechu, ale když byli propuštěni, oba se do kulturního domu vrátili a bitka pokračovala.
 


 

3. 3. srpna 2013 v Uhříněvsi před domem Ivety
 

Tak tato bitka unikla objektivům kamer či fotoaparátů. A jestli k ní došlo, není jasné, protože ji potvrdil pouze Macura. Ten uvedl, že když přijel do Uhříněvsi vrátit věci Ivetě ze společného výletu v Itálii, vrhl se na něj Rychtář a zmlátil ho tak, že skončil na pozorování v nemocnici.
 


4. 26. července 2013 v Bohnicích, kde se Iveta léčila

 

Další z bitek, která výjimečně nebyla zachycena na kamerách. Rychtář ji popřel, přesto ve prospěch Macurova tvrzení o napadení mluvil náhodný svědek, který vše viděl. K roztržce došlo před léčebnou v Bohnicích, kde byla Iveta na léčení. Samozřejmě tam vyrazil Macura, k jeho smůle, ale v tu dobu, byli v autě před léčebnou také Rychtář se synem. Samozřejmě se okamžitě na Macuru vrhli a ten se podle svědka nijak nebránil.
 


5. 8. dubna 2013 v Zaječí u Brna před vystoupením Ivety

 

Byl to další z koncertů Ivety, kam se Macura snažil dostat, Rychtář mu to ale znemožnil. Když mu řekl, ať odejde, Macura mu dal ránu a v jedné ruce držel klíče, kterými ho málem zasáhl do oka. Nakonec Macuru vyprovodila ochranka.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Kdo zdědí po Ivetě Bartošové 3,5 milionu?

Artur po smrti mámy utekl od táty Ladislava Štaidla!

TN.cz