hrozí mu vězení

S penisem v ruce hledal správnou cestu, zvrhlík skončil na policii!

Dívka u auta
Zdroj: Thinkstockphotos
Ilustrační foto
Téma:

Až tři roky za mřížemi hrozí muži (40) ze Zlínska, který podle policie jezdil v autě po městě a oslovoval mladé dívky s obnaženým přirozením v ruce. Muž byl už jednou za stejné chování odsouzen.

Chytili ho před čtyřmi lety a nechal se chytit i teď. Řeč je o čtyřicetiletém muži z obce na Kroměřížsku, kterého policie podezírá ze spáchání trestného činu výtržnictví.

 

"Z auta, které řídil, oslovoval dívky ve věku okolo dvaceti let s dotazem na cestu, přitom měl obnažené přirození, které si držel v ruce," vysvětlila okolnosti jeho zadržení policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

 

Muže vyšetřovatelé zadrželi po oznámení 22leté studentky, která na podivné chování muže ve stříbrném autě upozornila. Ji a její kamarádku měl zvrhlík zastavit v centru města a ptát se na cestu k nákupnímu středisku.

 

 

"Až po chvíli si všimly, že má obnažené přirození a odešly. Policisté podle popisu žen tušili, o koho se jedná, proto muže předvolali k podání vysvětlení. V rámci dalšího prověřování zjistili, že oslovených žen bylo v uplynulém týdnu více," dodala Kozumplíková.

 

Muž se hned následující den ke svému jednání přiznal. V případě dalšího odsouzení mu za stejný trestný čin hrozí trest odnětí svobody až na tři roky.

lud TN.cz