Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 1.10. 2015 12:20

S Půjčkou ProBydlení to zvládnete hravě

wustenrot
Zdroj: oficiální zdroj

Chcete si půjčit za výhodný úrok a navíc si sami vybrat dobu splácení a výši měsíční splátky úvěru?

Tíží vás otázka, zda finančně zvládnete plánovanou rekonstrukci bytu? Hoďte takové starosti za hlavu a pusťte se do toho s Půjčkou ProBydlení od Wüstenrotu. Jednotlivci nyní Wüstenrot půjčí bez jakéhokoliv zajištění úvěru až 500 000 korun, více žadatelům, např. manželům až 700 000 korun. Bez zajištění nemovitostí vám Wüstenrot poskytne úvěr do 1 milionu korun.

Nižší úroky, žádné poplatky
Právě teď můžete získat Půjčku ProBydlení za úrokovou sazbu sníženou o 0,5 % p. a. Uzavřete-li ji v PÚ tarifu OF-P, nebudete platit žádné poplatky - ani za uzavření smlouvy a poskytnutí úvěru, ani za správu úvěru.

Státní podpora až 2 000 korun ročně
Ke smlouvě o stavebním spoření, ke kterému vám stavební spořitelna poskytla Půjčku ProBydlení, můžete získat i státní podporu až 2 000 korun ročně.

Fixní splátka po celou dobu
Jednou z výhod Půjčky ProBydlení je také volitelná doba splatnosti a výše měsíční splátky. Pokud chcete půjčku splatit co nejdříve, můžete využít její rychlejší variantu a splácet ji 6 nebo 10 let. V případě, že nechcete zatížit rodinný rozpočet vysokou částkou, lze splátky rozložit na 14, 18 nebo 22 let. Díky tomu dosáhnete na splátku, která vám do měsíčních nákladů bez problémů zapadne. Po celou dobu splatnosti platíte stále stejně.
Dobu splácení úvěru si můžete zkrátit formou mimořádných vkladů.

Žádné zbytečné zdržování
Finanční poradce vám vybere nejvhodnější variantu Půjčky ProBydlení. Díky elektronickému zpracování se už do 24 hodin dozvíte, zda vaše žádost o úvěr byla schválena. Úvěrové prostředky vám Wüstenrot vyplatí předem zálohově. Úvěr si můžete sjednat i telefonicky na bezplatné lince 800 22 55 55.

Podrobnosti o Půjčce ProBydlení najdete na www.wuestenrot.cz, kde si ji na kalkulačce můžete také snadno spočítat.

Údaje uváděné v tomto článku jsou určeny výhradně k marketingovým a propagačním účelům, a i proto nepředstavují návrh na uzavření smlouvy (nabídku).

wustenrot

Komerční článek