Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

zneužívání dětí

S šestiletou holčičkou plánoval svatbu. Tanečník si vyslechl trest

Městský soud v Praze vynesl rozsudek v případu učitele tance, který se přiznal ke zneužívání dívek v předškolním věku. S jednou z nich měl mít sexuální vztah celé dva roky. Ve vězení by měl strávit devět let. Rozsudek zatím není pravomocný.

Čtyřicetiletý učitel tance Petr Dostál, který si říkal Plyšáček, své sexiální zaměření nijak neskrýval. Založil dokonce web pro pedofily a s jednou šestiletou holčičkou chodil do společnosti a vystupovali jako zamilovaný pár. Podle vlastních slov byla jeho životní láskou a jednou si ji chtěl vzít.

 

Policisté u něj doma našli velké množství fotek a videí nahých dětí. zajímali ho především pěti až šestileté dívenky, které chodily do jeho tanečních kroužků. Podle obžaloby si vždy některou z nich vzal stranou, posadil si ji na klín a třel se o ni penisem. Kromě toho holčičky také hladil a líbal. 

 

Soud kromě Dostála potrestal tříletou podmínkou matku jedné z holčiček. Ta svou dceru k Dostálovi několikrát týdně posílala a nechávala ji u něj taky přespávat - přestože věděla, že je pedofil a že mezi nimi dochází k intimnostem. Trvalo to dva roky.

 

 

Muž s holčičkou chodil do restaurací a vystupovali jako pár. Matce dívky tvrdil, že je holčička jeho životní láskou a že s klasickou souloží počká do jejích patnácti. Plánoval si ji vzít a mít s ní děti.

mom TN.cz