prodej

Samosběry jsou v plném proudu. Kde ovoce i zeleninu seženete? PŘEHLED

Lucie Staničková
Lucie Staničková
Aktualizováno 17. 7. 2021 20:24
16.7. 2021 16:37
Téma:

Samosběry jsou mezi Čechy velice oblíbené. Sezóna je navíc v plném proudu a k mání je nejen ovoce, ale také zelenina. Redakce TN.cz připravila přehled míst, kde si v jednotlivých krajích můžete plody sami natrhat.

Praha

 

SCHWENK jahody

Přestože samosběr jahod skončil na plantáži v Uhříněvsi 10. července, v Hájku si lahodné plody můžete stále nasbírat. Za kilogram jahod zaplatíte 60 korun. Otevřeno mají každý den včetně víkendů od 8:00 do 20:00. Začátek samosběru je nejpozději do 18:00. Kbelík na jahody tam dostanete zdarma nebo je možné si pořídit košík za 10 korun.


www.schwenk-jahody.cz


Středočeský kraj

 

Farma Vraňany

Pokud si chcete natrhat čerstvé nakládačky, tak cesta do Vraňan bude to pravé. Termín samosběru však bude farma ještě upřesňovat. Samosběry probíhají od 7:00 do 18:00 a za kilo okurek zaplatíte 20 korun.


www.farmavranany.cz

 


Berry servis, s.r.o.

Maliny a ostružiny si můžete nasbírat na farmě v Břežanech. Samosběry by měly začít na konci července. Navíc se zájemci nemusí dopředu objednávat. Přesný termín i cenu, za kterou ovoce pořídíte, však firma ještě upřesnění.


www.berryservis.cz


Farma Dryák

Samosběr višní se na farmě ve Slaném uskuteční 24. července. Za kilo ovoce dají zájemci okolo 20 korun. Přesný čas, kdy mohou lidé přijet sbírat, ještě farma upřesní na svém facebooku.


www.farmadryak.cz

 

Další samosběry v jednotlivých krajích naleznete na následující stránce.

1
2 3 4 5
VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
TN.cz