Pátrání policie

Dívka odešla z domu s roční dcerkou! Policie je našla v pořádku

Policie - 1
Zdroj: Profimedia
Ilustrační obrázek
Lucie Staničková
Lucie Staničková
Aktualizováno 24. 2. 2021 18:22
22.2. 2021 19:47
Téma:

Policie pátrala po mladé dívce, která odešla v sobotu z domova na Českolipsku se svou šestnáctiměsíční dcerkou. Žena se totiž s dítětem nevrátila domů a nepodala o sobě ani žádnou zprávu. Nakonec se obě dvě vrátily v pořádku domů.

Dívka odešla z domova 20. února kolem šestnácté hodiny. S sebou vzala také svou malou dceru. Od té doby však o sobě nedala nikomu vědět,“ řekla policejní mluvčí Vladimíra Šrýtrová.


Malá holčička je navíc v péči babičky. "Při odchodu pohřešovaná pouze poprosila, aby jí matka půjčila telefon, aby si mohla poslat SMS. Její matka jí tedy telefon půjčila a od té doby dceru ani vnučku neviděla,“ doplnila Šrýtrová.

 

 

Policisté okamžitě po ženě vyhlásili pátrání. "Obě dvě se nakonec vrátily v pořádku domů. "Obě pohřešované, 17letá matka i s dítětem, byly vypátrány včerejšího dne 23. února v odpoledních hodinách. Vrátily se zpět v pořádku do místa trvalého bydliště," informovala ve středu odpoledne Šrýtová.


Není to však poprvé, co ženu kriminalisté hledali. Něco podobného udělala už na začátku února. Tehdy nechala holčičku své matce, se kterou bydlí ve společné domácnosti, a řekla, že se jde jenom projít.

 

Opilá žena nachala kočárek s dítětem před obchodem. Podívejte se na záběry:

 

TN.cz