Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Reakce na smrt

Sbohem pankáči a ďáble! Česko se loučí s Danem Nekonečným

Dan Nekonečný
Zdroj: Profimedia, TN.cz

Náhlý skon hudebníka a vyhlášeného showmana Dana Nekonečného v pouhých 52 letech zaskočil jeho fanoušky, kamarády i kolegy. Loučí se s ním mimo jiné Ilona Csáková, rapper Vladimír 518 nebo herec Bořek Slezáček.

"R.I.P. Daniel Nekonečný. Znali jsme se léta a začínali spolu v kapele Laura a její tygři. Je to smutný. Tak mladý. Upřímnou soustrast všem pozůstalým," objeviil se vzkaz na facebookové stránce Ilony Csákové, doprovozený obrázkem zapálené svíčky.

 

Smrt Nekonečného okomentoval i bývalý bulvární novinář a starosta Řeporyjí Pavel Novotný, kde záchranáři bezvládné tělo zpěváka objevili.

 

 

Vzkaz na poslední cestu poslal extravagantnímu showmanovi také herec Bořek Slezáček. "To byl pankáč!!! Good Bye Danieli," napsal na svůj facebookový profil.

 

 

Vzpomínky na výstředního umělce zaplavily i instagram. Na pochodující gejzír energie tu vzpomínají jak celebrity, tak fanoušci, kteří často přidávají i společné fotky.

 

 

Osobní vzpomínku na Dana Nekonečného přidal i moderátor Míra Hejda. Prozradil, že mu zpěvák volal klidně i ve dvě hodiny ráno a chtěl si povídat.

 

Zatím každopádně není jasné, kdy přesně samozvaný velvyslanec ministerstva rozkoše zemřel. Jeho skon už prověřují pražští policisté, kteří podle informací TV Nova už vyloučili cizí zavinění i sebevraždu.

 

Připomeňte si jedno z vystoupení Dana Nekonečného ve Snídani s Novou:

 

pez TN.cz