Nastartujme Česko

Sdílení zaměstnanců během koronakrize. Pomáhejme si navzájem!

Většina lidí by v pracovních inzerátech uvítala výši minimální nebo základní mzdy
Zdroj: Profesia.cz

Koronakrize stála pracovní místa spousty Čechů. Některé firmy by ale naopak potřebovaly v této situaci počet zaměstnanců ještě navýšit. Proč si navzájem v těžké situaci nevypomoci a nabídnout schopné lidi tam, kde jsou teď potřeba?

Ať už patříte do skupiny těch, kteří se stali ve firmě vzhledem k rozpočtu nadbyteční, nebo naopak potřebujete ve svém podnikání vypomoci další pracovní silou, máme pro vás skvělý tip! StartupJobs na svých stránkách nabízí takzvané Sdílení zaměstnanců během koronakrize.

 

Začínající projekty a firmy si musely kvůli koronaviru projít tvrdou zkouškou. Budování startupu je samo o sobě náročné a vytrvalost nesmí chybět. Pokud vám ale do cesty vstoupí něco tak zlomového, jako je koronakrize, může to s firmou pořádně otřást.

 

 


StartupJobs přichází s možností dočasně ulevit vašemu cashflow a nabídnout některé z vašich zaměstnanců ostatním firmám, které mají dostatek prostředků nebo je naopak nastalá situace žene k rapidnímu růstu, a proto se jim každý další pomocník hodí. Vše navíc poskytuje zdarma a ručí za diskrétnost.

 


Pokud chcete nabídnout své zaměstnance, stačí vyplnit tento formulář. Pokuste se do něj vypsat co nejvíce informací. Bude tak větší šance, že se najde vhodná firma, která by měla pro vaše zaměstnance uplatnění. Jakmile se nějaká taková objeví, StartupJobs vás e-mailem propojí a vy už se následně domluvíte spolu.

 

 

 
Pokud naopak máte možnost dočasně zaměstnat některé ze startup zaměstnanců, vyplně poptávkový formulář. Až odpovídající nabídku naleznou, stejně tak jako v prvním případě vás pomocí e-mailu propojí.

 

Víte o jakékoli iniciativě nebo aktivitě, která se snaží nastartovat ekonomiku? Máte nápad, jak pomoci lokálním podnikatelům nebo živnostníkům? Dejte nám vědět! Napište nám na nastartujmecesko@nova.cz nebo na facebook.

 

Hospodářská komora nabídla podnikům také program na sdílení zaměstnanců. Více v reportáži TV Nova:

sik TN.cz