hradní zábava

Se Zemanem na ples? Za vstupenku zaplatíte 10 tisíc!

Miloš Zeman - 1
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml
Miloš Zeman žertem hrozí
Téma:

Chcete povečeřet s prezidentem? Nejprve si budete muset koupit lístek na jeho ples na Hradě. V tombole pak můžete vyhrát jako jednu z cen večeři s prezidentským párem Zemanových.

První reprezentační ples prezidenta Miloše Zemana, jak se akce oficiálně jmenuje, se uskuteční na Pražském hradě 20. března. A ačkoliv kdysi Miloš Zeman sliboval, že bude prezidentem dolních deseti milionů, jen málokdo z těchto poddaných by si zřejmě vstupenku na jeho ples mohl dovolit. "Stojí do 10 000 korun," naznačil mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček.

 

Na ples Hrad pozval kolem sedmi stovek hostů z oblasti politiky, kultury nebo třeba diplomacie. Očekává se asi 400 hostů. Ceny vstupenek se liší podle toho, zda si je hosté pořídí do Španělského sálu nebo do menší Rudolfovy galerie. Zisk z prodeje vstupenek by měl jít do nadačních fondů Miloše a Ivany Zemanových.

 

V ceně vstupenky je občerstvení na plese a také tombola. Kromě pětichodové večeře s prezidentským párem mohou návštěvníci vyhrát lístek na finále mistrovství světa v hokeji, které se odehraje v Česku. Mezi dalšími cenami je zvěřina z lánské obory.

Související témata:
tn.cz / gar