Praha

Sebevražda s nožem v ruce. V pražské Libni se ubodal muž

Policejní vyšetřování - Ilustrační foto
Zdroj: Profimedia
Jan Houška
Jan Houška
27.9. 2020 17:09
Téma:

Policie řeší od neděle případ pobodaného muže v pražské Libni. Přivolaní záchranáři už mu bohužel nedokázali pomoci. Podle informací policie se nejspíše jedná o sebevraždu.

"Ano, mohu potvrdit, že naše jednotky dnes vyjížděly k případu pobodaného muže. Na místo nejprve vyrazila lékařská i záchranářská posádka, muž bohužel utrpěl zranění neslučitelná se životem, zamířil tam proto koroner,“ informovala mluvčí pražské záchranky Jana Poštová.

 

Policisté aktuálně případ vyšetřují. Podle jejich informací by se mělo jednat o sebevraždu. "Tímto případem se zabýváme od dnešního odpoledne. Podle posledního zjištění se jedná o sebevraždu. Byla nařízena soudní pitva,“ řekl pro TN.cz mluvčí pražské policie Jan Daněk.

 

 

Případem pobodání se zabývají také policisté na Slovensku. Na sídlišti v Nitře byla v sobotu večer totiž nalezena ubodaná 48letá žena. Společně s ní se v bytě nacházel také její dezorientovaný 19letý syn.

 

Policie vede v případě trestní stíhání pro obzvlášť závažný zločin vraždy. Vyšetřování v současné chvíli nadále pokračuje. "Do skončení vyšetřování se nebudeme k případu dále vyjadřovat,“ uvedla policejní mluvčí Renáta Čuháková pro tvnoviny.sk.

 

Útočník v anglickém Birminghamu pobodal celkem 8 lidí. Podívejte se na reportáž televize Nova:

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
TN.cz