Obchodní sdělení
Toto je obchodní sdělení. Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah.

Sedací soupravy pro třetí tisíciletí

Montero - commservis
Zdroj: oficiální zdroj
Téma:

Představte si, že přijdete z práce domů a jste unavení a naštvaní. Pustíte televizi, sednete na gauč a chcete si vychutnat chvilku klidu.

Pouhým dotekem tlačítka se vaše „obyčejná“ sedačka začne měnit v relaxační křesílko. Sklopí se opěradlo pod vašimi zády, sedák se povysune, takže se zvýší hloubka sedu, vysune se podnožka, která nadzvedne a uvolní vaše nohy a vy se dostanete do polohy, kdy se vám odpočívá přímo báječně. Cítíte ten úžasný pocit?

A teď si ještě jednou představte, že taková sedačka opravdu existuje. Takovéto sedací soupravy s funkcí WALL AWAY a ještě mnohé jiné sedací soupravy má ve své nabídce firma MONTERO. „Svoji sedací soupravu si můžete poskládat v podstatě na míru,“ říká jednatel firmy Vladimír Kubeš. A myslí to doslova. „Naše sedací soupravy jsou v podstatě stavebnice, takže je možné poskládat je do jakéhokoli tvaru či rozměru,“ doplňuje Kubeš.Je jenom na vás, z jakých prvků svoji sedačku poskládáte. Můžete volit z rovných dílů, přes různé tvary rohů, kanapátek, taburetů až po velmi oblíbený zakončovací otočný prvek zvaný rondel. Ale nejde jen o rozměry. Je třeba myslet i na pohodlí. Proto je vhodné doplnit sedací část různými područkami, podhlavníky a polštáři, které mohou být i polohovatelné a to jak manuálně, tak motorově. Tvrdost sedu máte také ve svých rukách a u některých typů sedaček si sami řeknete, zda chcete sedět na měkkém nebo naopak. Myslete i na účelnost. Zvolte si sedací soupravu s úložným prostorem nebo přídavným lůžkem, a pokud o lůžko nestojíte a přesto občas potřebujete přespat, můžete si zvolit sedací prvek, který se jedním stisknutím tlačítka změní na kanapátko a nouzové lůžko je na světě.Nepodceňujte ani výběr povrchu sedací soupravy. Nejen, že vhodně vybranou látkou nebo kůží dáte své sedačce jedinečnou „tvář“, ale také si ušetříte spoustu práce s její údržbou. Dnešní látky a kůže mohou být opatřeny tzv. nešpinivou úpravou, to znamená, že nečistoty stačí pouze setřít vlhkým hadříkem a po rozlitém víně nebo kakau vašich dětí není ani památky. Kvalitní povrch také dlouho vydrží, proto si firma může dovolit dávat na kvalitní povrchy i 5ti letou záruku.

Kvalita zaručena

Stejně tak, jako je kvalitní povrch sedací soupravy, je kvalitní i rám. „Za tuto kvalitu ručí náš německý partner, který řemeslnému provedení každého detailu věnuje velkou pozornost. Ať už si u nás zvolíte sedací soupravu rohovou nebo klasickou, chybu neuděláte. Můžete si být jistí, že sedačka od nás se hned tak nerozvrže.,“ slibuje Vladimír Kubeš.Stejně kvalitní jako sedací souprava sama jsou i služby firmy MONTERO, které poskytují úplně zdarma. Nejen, že vám odborně poradí s výběrem sedačky a podrobně vysvětlí jednotlivé odlišnosti, ale ještě připraví 2D grafický návrh prostorového uspořádání. Vaši vybranou sedačku dopraví až k vám do obýváku nebo kanceláře a odborně ji smontují. Postarají se o všechny obaly a budete-li chtít, tak i o starou sedací soupravu, která dosloužila. Vy už si můžete jen sednout a odpočívat. Tak si vyberte na webu www.nabytek-montero.cz nebo ve značkových prodejnách v Krucemburku nebo v Praze – Čestlicích.

 

Související témata:
Komerční článek