Závislá školačka

Seděla pomočená, zaútočila na otce. Dívce (9) hra zničila život!

Počítačová hra Fortnite
Zdroj: Profimedia
Ilustrační snímek
Téma:

Rodiče devítileté školačky popsali, jak jejich dcerka naprosto propadla oblíbené počítačové hře Fortnite. Její závislost byla tak intenzivní, že v noci nespala a nechodila ani na záchod, aby jí náhodou něco neuteklo.

Rodiče, které britský Daily Mirror identifikuje jen křestními jmény, popisují, jak jejich dcerka naprosto propadla populární střílečce Fortnite, kterou si od vydání stáhly desítky milionů hráčů.

 

Devítiletá dívenka hrála tajně po nocích a pak deficit dospávala ve školní lavici. A díky tomu se na vše přišlo. "Zavolala si nás třídní učitelka a ptala se, jestli je všechno v pořádku. Malá totiž usínala v hodinách a její známky se zhoršily," popsala šestatřicetiletá Carol.

 

Když se rodiče dcery zeptali, co se s ní děje, dívka reagovala velmi agresivně, což rodiče přisoudili plašícím se hormonům. Jenže pak dívka začala říkat, že je moc unavená, aby chodila na hodiny baletu nebo do kostela.

 

 

A navíc rodiče zjistili, že z platební karty po malých obnosech mizí peníze. Takže na dceru udeřili a ta jim přiznala, že utrácí právě ve hře Fortnite.

 

To už přišel trest - zabavení herní konzole Xbox. Ale to už se neobešlo bez ostré reakce - dívka totiž v afektu udeřila tátu do obličeje.

 

Rodiče proto rozhodli, že dcera smí Fortnite hrát maximálně hodinu denně ve všední dny a dvě hodiny o víkendech. Přesto měli podezření, že je stále něco v nepořádku.

 

"A pak manžel viděl, že se v pokoji v noci svítí. A když vešel dovnitř, našel dcerku při hraní té hry, zatímco seděla na močí nasáklém polštáři. Ani se nezvedala, aby šla na záchod," popsala děsivé odhalení Carol.

 

 

Dívka je nyní na intenzivní odvykací terapii a její matka s otcem apelují na další rodiče, aby víc hlídali, co jejich ratolesti dělají ve volném čase.

 

Fortnite je střílečka žánru battle royale, kdy na jedné mapě současně bojuje až sto hráčů. Cílem hry je zůstat naživu jako poslední. Hra je v základu zdarma, využívá model takzvaných mikrotransakcí.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

pez TN.cz