Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Podivný případ

Seděla v kuchyni a bodala se nožem! Kde je Anetino srdce?

Aneta R - 6
Zdroj: facebook.com
Aneta R. zemřela záhadnou smrtí

Vyšetřování sice policie uzavřela už před více než půlrokem, podivnou smrt Anety R. ovšem stále obestírají otazníky. Opravdu se křehká dívka dovedla sama ubodat? A kam zmizelo její srdce?

Aneta R. zemřela loni v září v bytě v Letňanech, kam přijela rovnou z divokého večírku, kde alkohol tekl proudem a ve velkém se šňupal kokain.


Podle výpovědi svědků se třiadvacetiletá Aneta večer chovala divně a po příjezdu do Letňan si nechtěla jít lehnout a raději zůstala sedět v kuchyni.


Když šel později její kamarád Ahmad do kuchyně pro sklenici vody, objevil Anetu, jak sedí a sama se bodá obouruč velkým nožem. Mladá žena utrpěla celkem 13 bodných a řezných ran, podle patologa si probodla mimo jiné plíce a třikrát se bodla přímo do srdce.


Policie případ uzavřela už v březnu s tím, že za Anetino chování mohla takzvaná toxická psychóza. Jde o stav, který může nastat při dlouhodobém užívání drog a alkoholu. Dotyčný začne mít sluchové halucinace, může být paranoidní a v nejhorším případě ublížit buď sobě nebo lidem z okolí.


Portál aktualne.cz ovšem upozorňuje na to, že závěr policie poněkud znevěrohodňuje to, že případ provází celá řada podivností a Anetina rodina muže zákona podezírá, že si usnadnili práci a prověřovali jen verzi sebevraždy.


Je fakt, že na případu se vystřídalo hned několik státních zástupců. Kateřina i Ahmad, kteří s Anetou trávili poslední chvíle jejího života, tvrdí, že nůž, kterým se dívka měla ubodat, odnesli do ložnice. Přitom se našel v kuchyni.


112

GALERIE: Aneta R.

Zdroj: facebook.com

Aneta R - 2

Hodnocení:


Ještě podivnější jsou zmizení zásadních důkazů - ztratila se totiž Anetina zakrvácená halenka i podprsenka a co víc, při druhé pitvě vyšlo najevo, že se z těla někam ztratilo celé srdce! Běžně přitom na testy úplně stačí kousíček tkáně.


Tím podivnosti zdaleka nekončí - policisté Ahmada, který měl všechno vidět, vyslechli až čtyři dny po Anetině smrti, ve spisu úplně chybí jeho psychiatrický posudek i přesto, že mladík býval pravidelným návštěvníkem bohnické léčebny a bral psychofarmaka.


Policisté také nevyslechli taxikáře, který trojici z osudného večírku do Letňan vezl, ani neprovedli rekonstrukci případu. Závěry vyšetřování nicméně odmítají jakkoli komentovat s tím, že média nejsou žádnou ze stran sporu.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nechtěla jsem po tobě hodit kudlu, ale zabodnout ji do nohy!

pez TN.cz