Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 30. 5. 2018
Poslední díl

Šéf Dalimil popsal změny ve firmě i doma: Přemohla ho touha!

Utajený šéf Dalimil Čech - 3
Zdroj: TV Nova
Posledním Utajeným šéfem byl Dalimil Čech

Ve středu jste mohli sledovat závěrečný díl reality show Utajený šéf. Tentokrát se mezi své zaměstnance vmísil ředitel zverimexového řetězce Dalimil Čech. Jak na natáčení, při němž musel překonat i svůj strach, vzpomíná? A co se ve firmě od té doby změnilo?

Dalimil nejdříve váhal, jestli do reality show opravdu jít, obával se především kamer. "Jsem spíše introvert, takže někde vystupovat není úplně pro mě. Ale touha zjistit, jak fungují naši zaměstnanci a postupy, byla silnější," popsal poslední utajený šéf.

 

Strach měl kromě samotného natáčení také z hadů a pavouků, které zrovna nemiluje. "Není to fobie, ale spíše přirozenost, co se může stát, jestli mě hryzne, já sám jsem vyděšený víc než to zvíře... Ale nakonec jsem to zvládnul a vzal hada do ruky, za což vděčím Ivovi, se kterým jsme si celý den povídali," popsal Dalimil.

 

Na natáčení pořadu ale vzpomíná generální ředitel zverimexového řetězce v dobrém. Bylo to prý těžké, protože ho zaměstnanci nešetřili, za to je ale nakonec rád. "Byla to legrace a obrovská zkušenost, dozvěděl jsem se spoustu nového," doplnil Dalimil.

 

18

GALERIE: Utajený šéf Dalimil Čech

Zdroj: TV Nova

Utajený šéf Dalimil Čech - 1

Hodnocení:

 

Z proměny, kterou podstoupil, aby ho podřízení nepoznali, byl v naprostém šoku. "Když jsem se po dvou hodinách v kadeřnictví viděl v zrcadle, sám jsem tomu nevěřil, že je ta změna tak drastická. Ale že by mi něco vysloveně na převleku vadilo, to se říct nedá," ujistil šéf.

 

Těžké také bylo neprojevit se jako ředitel, ale zůstat ve své roli. Nejsilněji to Dalimil pocítil ve chvíli, kdy prodavačka Klára nechala odejít zákaznici i přesto, že věděla, co přesně chce. "Chtěl jsem říct, že to nejde, že musíme najít, jestli to nemáme na další prodejně, pojďme jí to prodat," popsal.

 

Připomeňte si, jak musel Dalimil překonat strach a vzít hada do rukou:

 

V jednotlivých pobočkách, které Dalimil vystřídal, ale převažovala pozitiva, proto se také ihned rozhodl zrušit tzv. mystery shopping, tedy kontrolu, která zjišťuje, jak se prodejci chovají ke klientům. "Přesvědčili mě, že obsluhují perfektně a cíleně, takže to možná zavedeme jen nárazově na základě nějakých stížností," dodal ředitel.

 

 

Další změnou bylo rozšíření akvarijního sortimentu v Brně-Slatině nebo zavedení dnů, kdy se lidé mohou něco dozvědět o zvířatech a zároveň si na ně sáhnout a vyzkoušet je. "I ve skladu nastaly změny, dali jsme na mezanin víc položek, aby se pro ně nemuselo tak často běhat až dolů a měli možnost v novém systému odměn si taky něco vydělat," prozradil Čech.

 

A akvarijní rybičky šéfa natolik uchvátily, že si pořídil obrovské akvárko i domů. "Měl jsem takové pidi, teď mám 200litrové. Tak velkou stopu ve mně Ivana vyvolala," přiznal Dalimil.

 

Co dalšího se ve firmě změnilo? A jaké ještě obavy Dalimil měl? To se dozvíte na Nova.cz! Pokud jste poslední díl Utajeného šéfa neviděli, můžete si ho pustit na NOVA Plus. Všechny epizody jsou ke zhlédnutí na VOYO.

epa TN.cz
Reklama