nepřízeň osudu?

Semir z Kobry 11 zrušil svatbu! Snoubenci dostali varování shůry

Erdogan Atalay s přítelkyní Katjou Ohneckovou
Zdroj: Profimedia
Erdogan Atalay s přítelkyní Katjou Ohneckovou
Téma:

Nesmrtelný komisař Semir z akčního seriálu Kobra 11 se měl za dva týdny ženit, svatbu ale náhle zrušil. Erdogana Atalaye (50) k tomu vedly pro někoho možná bizarní důvody, jeho budoucí manželce to rozmluvil astrolog.

Se svou o deset let mladší přítelkyní Katjou Ohneck se hvězda Kobry 11 zasnoubila loni během vánočních svátků na Maledivách a krátce poté se dvojice i symbolicky vzala. Protože v Německu ale sňatek nebyl platný, měla letos v červenci následovat klasická svatba. Jenže teď je vše opět jinak.

 

Erdogan Atalay - respektive jeho nevěsta - svatbu dva týdny před obřadem zrušila, informuje německý deník Bild. Pár totiž dostal varování od astrologa, že v původním termínu 7. 7. 2017 budou hvězdy v nepříznivém postavení.

 

 

"Astrolog mi řekl, že to není vhodný termín pro svatbu. Nejsem sice pověrčivá, ale na takových věcech jako postavení hvězd mi přece jen záleží," cituje magazín VIP slova snoubenky seriálového Semira.

 

Podle novinářů by sám Erdogan svatbu i přes varování uspořádal, protože je "totálně racionálně založený," svěřil se. Co je důležité pro jeho budoucí manželku, je ale důležité i pro něj, takže svatba se prozatím odkládá. Nový termín je ještě ve hvězdách...

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

lud TN.cz