Úžasné bydlení

Sen každého fanouška železnice: Bydlete v nádražní věži! GALERIE

Apartmán ve věži nádraží St Pancras - 1
Zdroj: Profimedia
Apartmán v londýnském nádraží St Pancras má vysoké stromy
Téma:

Na nádraží by chtěl bydlet asi málokdo. Atypický apartmán, který se nachází ve věži londýnského terminálu St Pancras, přesvědčí i toho největšího odpůrce železnice. Pronajmout si ho můžete za více než 3 tisíce.

St Pancras je jeden z nejvýznamnějších železničních terminálů v Londýně. Na první pohled by nikdo nehádal, že uvnitř starobylé věže z 19. století se skrývá úžasný apartmán. Majitel ho teď nabízí přes webovou stránku Airbnb za 110 liber na noc (asi 3 tisíce korun).

 

Apartmán tvoří rozsáhlá hala, odkud je úžasný výhled na Londýn, menší ložnice, koupelna a kuchyň. Interiér bytu je na rozdíl od exteriéru převážně moderní - výjimkou jsou křesla a otoman v chodbě.

 

 

GALERIE: Aparmán ve věži nádraží St Pancras

1
/
4
Zdroj: Profimedia
Apartmán ve věži nádraží St Pancras - 1

 

V bytě by ale neměli spát nájemníci, kterým vadí hluk. Přestože v pátém patře nejsou vlaky a provoz na silnici téměř slyšet, majitel v inzerátu nabádá, aby si lidé s lehkým spánkem raději apartmán nepronajímali.

 

 

"Zvenku není do pokoje vidět, ale ranní slunečné paprsky proudí do pokoje a krásně zvýrazňují ráz budovy," stojí v inzerátu na Airbnb, který cituje britský portál The Sun. Kromě tohoto apartmánu se v St Pancras nachází ještě jeden, ten ale není tak okouzlující.

epa TN.cz