hledají se svědci

Senior musel zastavit na kruháči, naštvaný řidič mu dal rány pěstí!

Unavený řidič
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto
Téma:

Když před ním senior zastavil na kruhovém přejezdu v Klatovech, řidiči ruply nervy, vystoupil z auta a muže začal tlouct pěstí do hlavy. Senior skončil v nemocnici, útočníka nyní hledá policie.

Hrozivý incident, který skončil převozem zraněného seniora do nemocnice, se stal v pátek kolem poledne na kruhovém objezdu ulic Tyršova, Puškinova, 5. Května a Vídeňská v Klatovech.

 

"Senior řídil osobní vozidlo šedé barvy po kruhovém objezdu a v důsledku vzniklé situace v provozu musel zastavit. Následně řidič s vozidlem značky Škoda Octavia bílé barvy, který jel za ním, vystoupil a seniora bezdůvodně fyzicky napadl," vysvětlila mluvčí policie Dana Ladmanová.

 

 

Rozzuřený řidič ho bil pěstí do hlavy, na pomoc mu naštěstí přispěchali dva mladíci, kteří útočníka od seniora odtrhli. "Zraněný muž byl ošetřen ve zdravotnickém zařízení," dodala Ladmanová s tím, že policie nyní jak oba zachránce, tak agresora hledá.

 

V uvedené době probíhaly na Klatovsku automobilové soutěže, není proto vyloučeno, že svědci mohou být z různých míst republiky.

 

"Informace můžete sdělit na telefonní číslo 974 334 651 i na e-mail: kt.oop.klatovy@pcr.cz. Děkujeme za spolupráci," zakončila Ladmanová.

lud TN.cz