Nemilé překvapení

Zloděj ukradl klíče přímo ze dveří. Babičku okradl o 130 tisíc!

Zloděj
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto
Téma:

O tom, že zloději opravdu nemají žádné zábrany, se přesvědčila třiasedmdesátiletá žena ze Zlína. Odjela brzy ráno na svoji chatu, když ji ale odemykala, nechala svazek klíčů v zámku otevřených dveří. Toho využil i pohotový zloděj a ženu připravil o víc než sto tisíc.

Žena odešla pracovat na zahrádku u chaty, a když se vrátila, zjistila, že v zámku chybí klíče, které tam předtím nechala. Prohledala i svoji kabelku a zjistila, že jediná věc, kterou jí zloděj ukradl, je občanský průkaz. Jelikož na ukradeném svazku měla také klíče od bytu, vydala se okamžitě hledat náhradní klíč a vyrazila domů.


Na první pohled bylo v jejím bytě vše v pořádku, pak však žena otevřela skříň a nestačila se divit. Věci byly rozházené a obálky, ve kterých střádala své úspory, prázdné. Zmizelo celkem 114 tisíc korun a 600 euro, v přepočtu tedy něco kolem sto třiceti korun.

 


"Zlínští policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestných činů krádež a porušování domovní svobody. Pachateli hrozí v případě odsouzení trest odnětí svobody až na pět let," uvedla policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
TN.cz