hledá ji policie

Seniorka s pistolí přepadla poštu. Odnesla si desítky tisíc korun

Téma:

Scéna jako z detektivního filmu se odehrála ve středu na pobočce České pošty v Hradci Králové. Krátce před půl dvanáctou polední poštu se zbraní v ruce přepadla seniorka, která si odnesla lup ve výši několika desítek tisíc korun. Po ženě nyní pátrá policie.

"Pátráme po asi šedesátileté ženě, vysoké160 až 165 cm, která byla oblečena do tmavého zimního kabátu, z kterého ji vyčnívala šedá kapuce a tmavých legín. Na hlavě měla tmavou pletenou čepici a kolem obličeje tmavou šálu. Na očích měla brýle se slabými kovovými obroučkami. Oblečení bylo staré, obnošené," potvrdila policejní mluvčí Iva Kormošová.

 

GALERIE: Seniorka přepadla poštu

1
/
3
Zdroj: Policie ČR
Seniorka přepadla poštu ; Seniorka, která v Hradci Králové přepadla poštu.

 

Starší žena přistoupila na poště v ulici Fráni Šrámka k přepážce se střelnou zbraní a s papírkem v ruce. Na papíře stál pokyn, aby jí vydali peníze bez konkrétní částky.

 

 

 

Pracovnice pošty jí vydala několik desítek tisíc korun. Poté žena poštu opustila. Policie nyní žádá občany o pomoc s pátráním. Pokud ženu na snímcích poznáte, kontaktujte linku 158. Za loupež jí hrozí trest vězení od dvou do deseti let.

kik TN.cz