ztracené peníze

Seniorka vyklepala z okna statisíce. Vrátila se jí už polovina peněz

Jan Houška
Jan Houška
Aktualizováno 20:46
22.12. 2020 13:21
Téma:

Kuriózní případ nakonec z části dobře dopadl. Starší žena letos v listopadu z okna omylem vyhodila více než 100 tisíc korun. Když si to uvědomila, byly peníze už pryč. Díky poctivým nálezcům se jí teď už více než polovina peněz ale vrátila.

Nebohá seniorka při vyklepávání povlečení přišla o zhruba 170 tisíc korun. Žena však měla štěstí, jelikož část peněz posbírali svědci, kteří následně peníze odevzdali policii. Seniorce se tak nyní už vrátila více než polovina z pohřešované částky, zhruba 90 tisíc korun.

 

Po zbylých penězích se však i nadále pátrá. "Můžeme sdělit, že žena z okna nedopatřením vyklepala téměř 170 tisíc korun a bude jí vráceno přes 90 tisíc,“ uvedla mluvčí policie Eva Michalíková.

 

 

Peníze měla žena ukryté v plastovém pouzdře a schované ve zmíněném povlečení. To si však žena při vytřepávání povlečení neuvědomila a pouzdro i s penězi tak vyhodila z okna.

 

"Měla jsem je venku na posteli, s manželem jsme se dohodli, že podělíme děti. Chtěli jsme vyklepat povlečení. Pod něj se peníze schovaly,“ vysvětlila tehdy žena pro televizi Nova.

 

Důchodce zastřelil o dvě generace mladší milenku. Důvodem byla žárlivost. Podívejte se na reportáž televize Nova:

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
TN.cz