Oslavany na Brněnsku

Servírka prosila muže, aby si hlídal psa. Udělal mu něco strašného!

Utýraná fenka - 2
Zdroj: facebook.com
Ilustrační foto
Téma:
pes

Při venčení psa se 34letý muž rozhodl zastavit v restauraci. Zmatené zvíře pobíhalo po lokále a nakonec uvnitř vykonalo potřebu. Když páníčka napomenula obsluha, zachoval se naprosto neuvěřitelně. Pejska vzal a hodil ho do studny!

Případ se stal uprostřed léta, až teď o něm ale policisté informovali. Žena svěřila svému 34letému synovi psa, měl ho dojít vyvenčit a pohlídat. Muž vyrazil s pejskem na procházku a potom se zastavil v Oslavanech na Brněnsku v restauraci.

 

"Zvíře pobíhalo po lokále a vykonalo tam svou potřebu. Obsluha muže napomenula a on reagoval opravdu zvláštně," popsal policejní mluvčí Bohumil Malášek. Muž totiž psa popadl do náruče a vyběhl z hospody.

 

Místo toho, aby zvířeti vyhuboval a odvedl ho domů, udělal ale něco naprosto neuvěřitelného. Sundal betonový kryt z veřejné studny a nebohého psa do ní hodil! Naštěstí si jeho podivínského chování všimli ostatní hosté restaurace.

 

 

"Zvíře se jim podařilo během krátké doby z osm metrů hluboké studny vytáhnout a zachránit. Případ poté oznámili policistům," doplnil Malášek. Kriminalisté případ prošetřovali až dosud, kdy ho uzavřeli, a muže začali stíhat pro trestný čin týrání zvířat.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Mladík našel na ulici psa! Když se podíval, co má napsaného na známce na krku, zůstal jako opařený

Rodina při stěhování nechala psa i s odpadky na ulici. Oddaně čekal na místě a doufal, že se pro něj vrátí

epa TN.cz