utíkala před novináři

Sestra Meghan Markle skončila v nemocnici. Vybourala se v autě!

Samantha Markle
Zdroj: Profimedia
Sestra Meghan Markle měla autonehodu

Nevlastní sestra nastávající členky královské rodiny Meghan Markle musela do nemocnice. Se svým přítelem měla autonehodu, údajně když je naháněli paparazzi.

Samantha má s Meghan společného tatínka a v posledních dnech se do své nevlastní sestry nevybíravě pouštěla. Nejenže se jí dotklo, že je Meghan nepozvala na svatbu, ale rozhodla se také na své slavnější příbuzné vydělat. Byla to právě ona, která svého tátu přemluvila, aby se nechal nafotit a snímky potom prodal novinářům.

 

Teď ale nejspíš půjdou všechny sváry stranou – Samantha, která je upoutána na invalidní vozík, totiž měla na Floridě autonehodu. Jela v autě se svým přítelem Markem, když přímo před ně vjel fotograf – údajně ve snaze pořídit co nejlepší snímek. 

 

GALERIE: Samantha Markle

1
/
5
Zdroj: Profimedia
Samantha Markle - 1

 

Mark strhl volant a narazil do betonového zátarasu. Samantha narazila do čelního skla a spadla na zem. Nebyla schopná se ani sama zvednout a nohu měla zkroucenou dozadu. Lékaři zjistili, že má zlomený kotník a pohmožděné koleno.

 

 

Nejsou to jediné zdravotní problémy, které rodinu Meghan v poslední době postihly. Její otec Thomas měl prodělat infarkt a ve středu podstoupit operaci. Jedinou příbuznou, která na svatbě bude, je Meghanina matka Doria.

Přípravy na královsjou svatbu - reportáž:

 

 

mom TN.cz