Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 17. 1. 2019
Jsou na tom lépe

Sestrám řekli, ať zhubnou. Byly na pokraji smrti, takhle vypadají teď

Dáša a Máša Ledenevovy - 1
Zdroj: Instagram
Dáša a Máša jsou na tom mnohem lépe

Rusky Dáša a Máša vážily méně než 40 kilo, když se dostaly na pokraj smrti. Po pěti týdnech léčby vypadají mnohem lépe, lékaři už je propustili z nemocnice. Mladé modelky tvrdí, že jsou připraveny vést zdravý život.

Před pěti týdny bojovaly tehdy ještě 14letá dvojčata Ledenevova o život. Máša tehdy vážila 40 kilo, její sestra Dáša ještě o čtyři méně. Obě vypadaly jako oživlé mrtvoly a podle modelky Marie Kochnové, která je objevila, jen ležely doma a pomalu umíraly.

 

Kochnová tvrdila, že dvojčatům nechtějí žádní lékaři pomoct, z jedné nemocnice byla údajně propuštěna. V reakci na modelčinu výzvu se dívky dostaly do nemocnice v Moskvě, kde podstoupily pětitýdenní léčbu. Píše o tom portál Daily Mail.

 

V nemocnici oslavily Máša a Dáša 15. narozeniny a spolu s matkou také Nový rok a svátky. Jejich zdravotní stav se během té doby natolik zlepšil, že mohly domů. "Stal se zázrak - dvojčata byla propuštěna z nemocnice," informovala Kochnová na sociální síti.

 

 

16

GALERIE: Dáša a Máša Ledenevovy

Zdroj: Instagram

Dáša a Máša Ledenevovy - 3

Dáša a Máša se svou "zachránkyní" Marií

Hodnocení:

 

Z nemocničního lůžka dívky zamířily na pizzu a podle vlastních slov jsou připraveny na "novou, šťastnou a zdravou kapitolu svého života". Dvojčata také poděkovala Marii Kochnové, která sama v minulosti překonala anorexii, za podporu a péči.

 

 

Dívky se dostaly do život ohrožujícího stavu poté, co jim učitelé v modelingové agentuře řekli, že by měly ještě více zhubnout. V té době vážily zhruba 50 kilo. Jejich matka pak popsala, jak se snažila, aby dcery jedly, vždy jí ale prý odpověděly, že se nají zítra.

epa TN.cz
Reklama