Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Tvrdý útok

Sex, drogy a alkohol: Podivné fotky z dětského tábora u Plzně

Párty vedoucích na dětském táboře v Kralovicích
Zdroj: zpravy@nova.cz/ Thinkstockphotos.com

Když rodiče v létě posílají své ratolesti na dětský tábor, předpokládají, že o ně bude dobře postaráno. Letní tábor v Kralovicích na Plzeňsku ovšem nyní musí ustát pořádně drsná nařčení.

Redakci TN.cz se totiž ozvala bývalá vedoucí z tohoto tábora, která tvrdí, že o děti jde na tomhle pobytu až na posledním místě. Přední příčky vedoucích a praktikantů prý totiž okupují drogy, alkohol a nevázaný sex.


"Děti v noci nikdo nehlídal, vedoucí měli povinnost pít alkohol, praktikanti také. A navíc - když byla schůze, vedoucí a praktikanti si užívali sexu a drog místo vymýšlení her pro děti," šokuje Z. N., která loni prožila první turnus tábora v Kralovicích jako jedna z vedoucích.


Údajná párty vedoucích na táboře v Kralovicích


GALERIE: Párty vedoucích na dětském táboře v Kralovicích

1
/
5
Zdroj: zpravy@nova.cz
Párty vedoucích na dětském táboře v Kralovicích - 1


Žena píše, že jí jde o to, aby rodiče zjistili, kam vlastně své děti na léto posílají a komu je svěřují. "Mám pocit, že tenhle tábor slouží proto, aby si vedení užilo. Nic víc," nebere si servítky žena, který prý jezdí po táborech jako vedoucí už řadu let.


Provozovatel tábora Jan Grim ovšem veškerá nařčení důrazně popírá. "Tábor v Kralovicích má tradici dlouhou několik desítek let a kdyby byla cokoliv z tohohle pravda, tak by k nám těžko děti jezdily každý rok znovu a znovu, pak se staly praktikanty a nakonec vedoucími," kontruje Grim.


A dodává, že pokud by byl s jakýmkoli vedoucím problém, okamžitě by prý skončil. "Já se o tábor starám pět let a ještě jsem nic závažného nemusel řešit. Věřím, že nás někdo prostě chce poškodit," má jasno provozovatel tábora.


Kde je tedy pravda? To je skoro nemožné zjistit. Tábor v Kralovicích totiž kromě oficiálních stránek na českém internetu v podstatě neexistuje.


Máte s táborem v Kralovicích osobní zkušenost? Jak se tam vedoucí chovají? Napište nám na adresu zpravy@nova.cz. Děkujeme!

 

ČTĚTE TAKÉ:

Zamilovaná holka hledala kluka, s kterým se vyspala, pomocí plakátů. Zničila mu život!

Nejdražší sexuální hračka světa: Dali byste za vibrátor půl mega?

pez TN.cz