bizarní výrok

Sex s více než sedmi muži vede k neplodnosti, tvrdí ruský ministr

Vladimir Viktorov
Zdroj: oficiální zdroj
Viktorov je původně zubař.
Téma:

Ruský ministr zdravotnictví varoval ženy, aby si nezahrávaly s vlastním zdravím. Podle jeho tvrzení ženy, které vystřídají více než sedm sexuálních partnerů, budou neplodné. Přestože jeho prohlášení většina lidí považuje za bizarní, za svým názorem si stojí.

Vladimir Viktorov (48), který je původně zubař, je ministrem zdravotnictví v regionu Chuvashia, jedné z nejchudších oblastí Ruska.

 

"Pokud má žena před porodem prvního dítěte sex s více než sedmi muži, bude na 100% neplodná," prohlásil doslova.

 

Později nechal jednoho ze svých expertů, aby jeho výrok potvrdil. "I malé množství sexuálních partnerů, pokud se hojně střídají, může vést k tubální peritoneální neplodnosti. Nedoporučujeme ženám, aby si zahrávaly, nemusely by mít štěstí," potvrdil jeho slova doktor Sergei Milayev.

 

"Je evidentní, že se někteří lidé ještě nevyvinuli z opic a přesto je to nezastaví, aby se stali ministry," reagovali lidé na Viktorovův výrok na Twitteru.

 

 

Není to přitom poprvé, co nějaký ruský úředník pronesl podobně bizarní výrok. Putinova ombudsmanka pro děti Anna Kuznetsovová jednou prohlásila, že pokud ženy častěji střídají sexuální partnery, porodí slabé dítě.

kik TN.cz