Sen mnohých

Sex s vysněnou celebritou? Za pár let to bude realita, tvrdí odborníci

Kim Kardashian
Zdroj: Profimedia
Kim Kardashianová bude jednou z nejžádanějších celebrit
Téma:
sex

Jen pár let nás dělí od toho, aby technologie pokročila natolik, že budeme moci zažít virtuální sex s oblíbenou celebritou. Podle vědců pokročil výzkum ultrazvukových vln natolik, že brzy bude možné vyvinout oblek, který bude simulovat všechny druhy dotyků.

Technologie už umožňuje simulovat třeba pocit deště, větru nebo dokonce toho, když v ruce něco držíte. Podle odborníků ale půjde vývoj ještě dále. Podle britského filmaře Teda Harrisona stačí pár let vývoje a technologie se vyvine natolik, že bude umět věrně simulovat lidský dotyk.

 

"Pak bude možné objednat si na narozeninovou oslavu Elvise v životní velikosti stejným způsobem, jak si teď objednáváme imitátory Elvise," popisuje vývoj technologie pro list Daily Mirror Ted Harrison. Reálná simulace kontaktu ale vyvolává etické otázky.

 

"Když budou mít fanoušci možnost cítit dotyk nebo polibek Elvise, kam taková předehra povede? K celotělnímu kostýmu, který bude schopen simulovat všechny druhy dotyků?" obává se britský filmař.

 

 

Odborníci se bojí, že by se tak celebrity mohli stát obětí sexuálních tužeb fanoušků, kteří by si nechávali v ložnici nasimulovat svou oblíbenou hvězdu.
 

vbo TN.cz