návrh zákona

Nový benefit pro zaměstnance: Placená přestávka na sex!

Sex
Zdroj: Thinkstockphotos
Téma:

Přestávka na kávu, svačinu, nebo na sex? Ve Švédsku se tato rutina možná už brzy stane realitou. Švédská vláda jedná o novém pracovním benefitu pro své zaměstnance. Ti by mohli mít podle nového zákoníku v budoucnu možnost si oskočit v pracovní době domů. Ale pouze za účelem sexu s partnerem.

S neobvyklým nápadem hodinových placených pauz na sex přišel radní švédského města Övertorneå Per-Erik Muskos. Nelíbí se mu, že na sebe lidé v zaměstnání pohlíží jako na pracovní stroje, které nemají život mimo pracovní prostředí.

 

Cílem návrhu je prý zlepšení mezilidských vztahů. A také to, že na sebe manželské páry nemají dost času, protože jsou vytíženi prací a dalšími povinnostmi. Večer jsou už navíc unavení a musí se věnovat dětem. "Proč si neodskočit během dne a vrátit se do práce s lepší náladou?" myslí si radní.

 

 

Lidé se budou moci věnovat souloži i přímo v kanceláři. "Existují studie, které dokazují, že sex je zdraví prospěšný," vysvětluje motivaci k sepsání návrhu Per-Erik Muskos. 

 

Jak ale zaměstnavatel zjistí, jestli se člověk nevěnoval něčemu jinému? Muskos ví, že to nebude možné ověřit. "Nedá se zaručit, že zaměstnanec nepůjde například na kávu," řekl. Věří ale, že jeho návrh bude mít šanci na běžné zavedení. Otázkou je, jak se k němu postaví další politici.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TO JSTE NETUŠILI: Vědci přišli na to, kolik sexu potřebujete, aby váš vztah byl dokonalý!

Chtěli byste mít bezkontaktní orgasmus? Tohle video ho má vyvolat!

has TN.cz